Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Bardziej wyraziste, silniejsze oraz bardziej zadowalające orgazmy mają panie, które nie stronią od palenia zioła. Potwierdzają to najnowsze badania naukowe, których wyniki opublikowano na łamach Science Medicine.

Jak wiadomo zwyczajna kanapka po wypaleniu jointa może smakować jak najlepszy burger na świecie. Również orgazmy u pań po ziole są o wiele pyszniejsze. Wyniki badań wskazują, że kobiety które paliły marihuanę przed aktywnością seksualną, odczuwały mniejszy ból i dyskomfort, większy popęd seksualny i silniejsze orgazmy w porównaniu z kobietami, które od zioła po prostu stronią.

Naukowcy wykazali również, że panie palące konopie regularnie – nie tylko przed uprawianiem seksu mogą liczyć na bardziej intensywne orgazmy. Uczeni przeprowadzając badania przyjęli założenie, że regularna palaczka trawki robi to przynajmniej raz w tygodniu. W kontrapunkcie zostały postawione kobiety, które używały marihuany tylko kilka razy w roku albo wcale.

Powód? Najprawdopodobniej przyczynia się do tego niższy poziom stresu oraz brak zahamowań. Oprócz tego psychoaktywny związek THC w konopiach indyjskich odpowiedzialny za błogi stan palacza, wiąże się z receptorami kanabinoidowymi w naszych mózgach. Jest to idealny fundament pod megaorgazm!

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://www.menshealth.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja