Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Po dwóch latach zastoju wywołanego pandemią Wolne Konopie wracają z tematem. Już 28 maja na ulicach Warszawy stowarzyszenie zaplanowało Marsz Wyzwolenia Konopi 2022. Tak jak w poprzednich latach tysiące zwolenników ubranych na zielono wyjdzie na ulice stolicy, żeby zaakcentować swoje poparcie dla legalizacji konopi indyjskich.

„Mamy MILIARDY powodów by walczyć o legalizację. Weźcie ze sobą znajomych i rodzinę, UBIERZCIE SIĘ NA ZIELONO i bawmy się razem!” – informują w mediach społecznościowych organizatorzy Marszu Wyzwolenia Konopi.

Idea oraz przesłanie tak jak w poprzednich latach są takie same – legalizacja marihuany. Dlaczego? A dlatego, że 3 miliony Polaków pali zioło dla celów rekreacyjnych. Kilkaset tysięcy rodaków marihuany wręcz nadużywa. Nie wspominając już o tym, że co roku ok. 30 tys. mieszkańców Polski jest zatrzymywanych i surowo karanych za posiadanie nawet niedużych ilości zioła.

Nad czym zatem się tu zastanawiać? Do tematu legalizacji trzeba wracać, mówić o nim jak najwięcej i manifestować. Jako redakcja Cannabisnews.pl relacjonowaliśmy marsze organizowane w poprzednich latach. Relacje video możecie obejrzeć tutaj, a także tutaj i jeszcze tutaj.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Osoby zainteresowane współorganizacją Marszu Wyzwolenia Konopi mogą zgłaszać się na priv oficjalnego fanpage Marszu Wyzwolenia Konopi lub napisać maila na: kontakt@otwieramyoczy.com

Marsz Wyzwolenia Konopi odbędzie się 28 maja 2022 r. w Warszawie. Start symbolicznie o godz. 16.20.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja