Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
To naprawdę mocna odmiana marihuany, którą docenią weterani jarania. Rośliny LSD obradzają bardzo szybko w naprawdę obfite plony. Idealnie się to sprawdza w uprawach komercyjnych. Warto zatem bliżej się przyjrzeć legendarnej odmianie LSD.

Pochodzenie odmiany marihuany LSD

Nasiona marihuany LSD Barneys Farm zostały stworzone przez holenderski bank nasion Barneys Farm i jest jedną z ich najpopularniejszych odmian. To w 70% Indica, która powstała ze skrzyżowania dwóch równie mocnych i legendarnych odmian – Skunk’a#1 i Mazar-I-Sharif.

Skunk’a#1 chrakteryzuje się dużą mocą i bardzo szybkimi oraz obfitymi plonami o wysokiej jakości zioła. Z kolei Mazar-I-Sharif jest krótko kwitnącą Indicą, z dużą zawartością żywicy oraz haszyszowym aromacie, która w efekcie potrafi wbić w fotel.

Wynikiem połączenia tych dwóch odmian jest LSD – mocna i szybko kwitnąca hybryda o bardzo zbitych kwiatach. Odmiana stworzona przez seedbank Barney’s Farm bardzo szybko zyskała światową popularność.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Działanie LSD

Uznanie wśród palaczy LSD zyskała głównie dzięki swojej dużej mocy i psychodelicznym działaniu. Chociaż jest to Indica, to efekty po jej paleniu to euforia, mocny haj i psychodeliczne doświadczenia jak przy LSD.

Wszystko to jest efektem dużej zawartości THC i kombinacji kannabinoidów oraz terpenów. Dlatego LSD jest idealna dla weteranów, którzy lubią naprawdę mocne wrażenia i wysoką tolerancję na silne działanie zioła.

To również dobra propozycja w celach leczniczych. Pacjenci używając tej odmiany mogą liczyć na uśmierzenie bólu czy skuteczne leczenie depresji. LSD ma intensywny ziołowo-owocowy aromat i ziemisto-kasztanowy smak.

Nasiona i uprawa

Feminizowane nasiona LSD dostępne są tylko od producenta Barney’s Farm. Aby mieć pewność co do ich najwyższej jakości należy je kupować w sprawdzonych sklepach i wyłącznie w oryginalnym opakowaniu.

Z kolei uprawa nie jest trudna i mogą się jej podjąć początkujący growerzy. Rośliny, co istotne, są odporne na choroby i szkodniki, jak również na niedopatrzenia podczas hodowli. Odmiana toleruje większe ilości nawozu, którymi potrafi obficie nakarmić swoje szczyty.

Krzewy wyrastają do niedużych rozmiarów i nadają się do uprawy w małych growboxach. Mają krótki okres kwitnienia od 8 do 9 tygodni. Uzyskać z nich można obfite plony nawet 600 g/m. kw. w uprawach indoor.

Ze względu na ich intensywny zapach warto zastosować bardzo dobrej jakości filtr węglowy i odpowiedni system wentylacji.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja