Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

191 kg marihuany, 20 kg haszyszu oraz sprzęt do pozyskiwania oleju konopnego. Wszystko w magazynie o powierzchni 5500 m kw. znajdującym się w Poczdamie. Według niemieckiej policji było to jedno z największych w ostatnich latach przejęć marihuany na terenie Brandenburgii.

O istnieniu magazynu oraz działającej na terenie Niemiec zorganizowanej grupy poinformowali tamtejszych mundurowych funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Od tego momentu niemieccy i polscy policjanci działali wspólnie. Nalot na magazyn został zaplanowany na koniec listopada tego roku. Zatrzymanych zostało w sumie 6 osób – wśród nich obywatele Niemiec oraz obywatel Chorwacji i Polski.

Przeszukano prywatną posesję, dom i pomieszczenia magazynowe o powierzchni 5500 m kw. Znaleziono w nich 28 palet owiniętych folią, zawierających wiadra plastikowe, a w nich głównie konopie indyjskie.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Produkcja, dystrybucja i plantacja

Przejęto w sumie 191 kg marihuany i 20 kg haszyszu. Ich wartość oszacowano na kwotę ponad miliona euro. Mundurowi odkryli, że w miejscu działań wcześniej prawdopodobnie znajdowała się plantacja konopi indyjskich. Tam też znajdowały się przedmioty służące do pozyskiwania oleju konopnego.

Również pod koniec listopada, tyle, że na terenie Hiszpanii zlikwidowano potężną plantację marihuany. W trudno dostępnym terenie, w którym wykarczowano las policjanci znaleźli 16 tysięcy krzewów konopi indyjskich o łącznej wadze 3500 kg.

Możecie nie tylko o tym przeczytać, ale także oglądnąć zdjęcia i video tutaj: https://www.cannabisnews.pl/hiszpania-potezna-plantacja-marihuany-16-tysiecy-krzakow-konopi-wazacych-3500-kilogramow/

Była to największa z ujawnionych dotychczas upraw marihuany w północnej Hiszpanii.

Źródło: www.policja.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja