Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Ciężarówką z Meksyku do USA z 4 tonami konopi indyjskich. Przewożone były w transporcie papryczek jalapenos. Marihuanę zakamuflowaną papryczkami odkryli agenci Straży Granicznej. To nie pierwszy taki przypadek zatrzymania konopi ukrytych w transporcie warzyw czy owoców. Kilka miesięcy temu w Zduńskiej Woli przejęto 112 kilogramów marihuany w transporcie mandarynek z Hiszpanii.

4 tony marihuany w papryczkach jalapenos przejęto na przejściu Otay Mesa w Kalifornii. Konopie podczas kontroli ciężarówki wyczuł policyjny pies.

Na paletach z papryczkami ukryte było 300 paczek z konopiami o wartości 2,3 mln dolarów.

„Jestem dumny z oficerów za przejęcie tego znacznego ładunku z marihuaną”, powiedziała dyrektor portu Otay Mesa Rosa Hernandez w komunikacie prasowym.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Zielona rewolucja ogrania całe USA. Co miesiąc kolejne stany dekryminalizują i legalizuja marihuanę do uzytku rekreacyjnego. Jak widać, nie zlikwidowało to czarnego rynku.

Marihuana w mandarynkach.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza taka próba ukrycia marihuany w warzywach czy owocach.

Kilka miesięcy temu w Zduńskiej Woli (woj. łódzkie) funkcjonariusze CBŚP na trasie S8 zatrzymali ciężarówkę transportującą mandarynki z Hiszpanii.

W sumie 112 kg konopi ukrytych zostało w 32 opakowaniach pomiędzy mandarynkami. Po raz kolejny marihuanę wyczuł policyjny pies.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja