Marihuana w NBA – Kevin Durant twierdzi, że to jak kieliszek wina

0
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Zawodnik Brooklyn Nets – Kevin Durant, który przedwcześnie zakończył sezon, postanowił wolny czas poświęcić konopiom indyjskim w NBA. Postawił sobie za cel odczarowanie kwestii używania marihuany przez koszykarzy.

Inicjatywa zawodnika Brooklyn Nets jest poważna i jak zapewnił jest gotów działać. Już w trakcie ostatniego wywiadu z Davidem Lettermanem przyznał, że w momencie ich rozmowy jest “na haju”.

Co na to liga? Na ten moment nie wiemy, ale Kevin Durant zapewne zdaje sobie sprawę, że wykrycie u niego THC podczas oficjalnych testów może się źle skończyć.

W ostatnich latach rozmowy na temat wykorzystania marihuany w sporcie bardzo się zmieniły.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Kilkanaście stanów w USA zalegalizowało marihuanę i raczej nikt na tym nie ucierpiał. Z kolei w NBA jest silne lobby, które chce przepchnąć zmiany w przepisach dotyczących korzystania z konopi indyjskich przez zawodników. Na razie jednak zioło jest na liście środków zakazanych i przed kolejnym sezonem się to raczej nie zmieni.

Niezależnie od tego Kevin Durant postanowił zawalczyć o konopie indyjskie w NBA.

– Dla mnie marihuana działa tak, że przez moment oczyszcza mój mózg . Uspokaja cię… to zupełnie jak kieliszek wina – skwitował zawodnik Brooklyn Nets.

Źródło: https://probasket.pl

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja