Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Toruń jak się okazuje słynie nie tylko z wybornych pierników i kultowego Radia Maryja. Ostatnio rozgłos miastu zrobili dwaj bardzo rozrywkowi kolędnicy. Dlaczego rozrywkowi? A dlatego, że odwiedzili bożonarodzeniową szopkę na toruńskim Rynku Nowomiejskim i postanowili w niej nie tylko kolędować, ale też porządnie się zjarać!

Konopne kolędowanie miało miejsce kilka dni temu ok. godz. 23.00. Bożonarodzeniową szopkę w Toruniu, co roku odwiedzają turyści i całe rodziny z dziećmi. Dwaj mężczyźni, którzy odwiedzili stajenkę i postanowili w niej obficie nabić marihuaną szklaną fifkę i oczywiście ją wypalić.

Podejrzanych kolędników namierzył patrol toruńskiej straży miejskiej. – Jeden z nich wyciągnął szklaną lufkę i podał drugiemu próbując zapalić jej zawartość. W związku z podejrzeniem, że osoby te są w posiadaniu substancji zabronionych funkcjonariusze przystąpili do interwencji. Jak się okazało w lufce znajduje się susz roślinny – marihuana – potwierdził Jarosław Paralusz, zastępca komendanta SM w Toruniu.

Konopni kolędnicy zostali zatrzymani przez policję. Za posiadanie marihuany grozi im do trzech lat więzienia.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: www.se.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja