Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

3 kg zioła w osobowym volkswagenie znaleźli policjanci w Kielcach. Marihuanę z Holandii 37-latek schował w bocznych drzwiach i bagażniku.

Kontrola nie była przypadkowa. Policja podejrzewała, że 37-letni mężczyzna może przewozić narkotyki. W niedzielne popołudnie zatrzymali więc samochód prowadzony przez mieszkańca powiatu szydłowieckiego.

Zapytany, czy przewozi zabronione substancje, zaprzeczył. Mundurowi nie dali jednak za wygraną i dokładnie przeszukali pojazd.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

W bagażniku, po obu stronach, pod panelami tapicerki znaleźli po trzy szczelinie zawinięte paczki z marihuaną. Takie same paczki znaleźli w przednich drzwiach po stronie kierowcy i pasażera.

W sumie policja znalazła 8 paczek, które w sumie ważyły 2,8 kg. Ich zawartość – marihuanę – wyceniono na 120 tys. zł. Wszystko wskazuje na to, że marihuanę mężczyzna przywiózł z Holandii.

Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Źródło: policja.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

7 KOMENTARZE

    • To nie policja ustala prawo w tym kraju, jakbyś miał chociaż trochę mózgu wiedziałbyś, że to Sejm uchwala ustawy i to oni są odpowiedzialni. Wystarczyło na WOSie w gimnazjum uważać. Choć jakbyś uważał w gimnazjum na lekcjach wiedziałbyś, że powinno być „chwdp” nie „hwdp”

  1. Ilu młodych ludzi uratowanych, 50000 dawek to potencjalnie 50000 nowych uzależnionych, na drodze do śmierci z przedawkowania.

    • Marihuany nie da się przedawkowac 🙂 co rozni ja bardzo od szkodliwego i LEGALNEGO alkoholu jak i od twardych narkotyków 🙂

      • To czemu kilku moich znajomych po zapaleniu marihuany wylądowało w szpitalu, kilku rzygało jak koty na moich oczach, a jeden obecnie już leży w trumnie? Nie brali twardych narkotyków, alkoholu pili na pewno mniej ode mnie, a palili marihuanę.

Comments are closed.