Mata stanie przed sądem za posiadanie zioła!

0
No i stało się. Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko znanemu raperowi – Macie. Michał M. za posiadanie niedużych ilości zioła siądzie na ławie oskarżonych wraz ze swoim kolegom, który również miał przy sobie 0,39 grama marihuany.
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

No i stało się. Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko znanemu raperowi – Macie. Michał M. za posiadanie niedużych ilości zioła zasiądzie na ławie oskarżonych wraz ze swoim kolegom, który również miał przy sobie trochę marihuany – dokładnie 0,39 grama!

Jak poinformowała Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów, Michał M. został oskarżony o posiadanie 1,45 grama konopi indyjskich. Zarówno Mata, jak i jego kolega przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia.

Przypomnijmy, do zatrzymania Maty i jego kolegi doszło pod koniec stycznia tego roku na jednej z ulic na Górnym Mokotowie. Michała M. i jego kolegę ujął policyjny patrol.

Pisaliśmy na ten temat i cały artykuł przeczytacie tutaj. Polecamy także tekst o tym jak Mata po zatrzymaniu zdecydował się walczyć o depenalizację marihuany w
Polsce – z całymi artykułami możecie zapoznać się tutaj, jak również tutaj.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja