Mata stanie przed sądem za posiadanie zioła!

0
No i stało się. Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko znanemu raperowi – Macie. Michał M. za posiadanie niedużych ilości zioła siądzie na ławie oskarżonych wraz ze swoim kolegom, który również miał przy sobie 0,39 grama marihuany.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

No i stało się. Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko znanemu raperowi – Macie. Michał M. za posiadanie niedużych ilości zioła zasiądzie na ławie oskarżonych wraz ze swoim kolegom, który również miał przy sobie trochę marihuany – dokładnie 0,39 grama!

Jak poinformowała Prokuratura Rejonowa Warszawa-Mokotów, Michał M. został oskarżony o posiadanie 1,45 grama konopi indyjskich. Zarówno Mata, jak i jego kolega przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia.

Przypomnijmy, do zatrzymania Maty i jego kolegi doszło pod koniec stycznia tego roku na jednej z ulic na Górnym Mokotowie. Michała M. i jego kolegę ujął policyjny patrol.

Pisaliśmy na ten temat i cały artykuł przeczytacie tutaj. Polecamy także tekst o tym jak Mata po zatrzymaniu zdecydował się walczyć o depenalizację marihuany w
Polsce – z całymi artykułami możecie zapoznać się tutaj, jak również tutaj.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja