Wędkarze złapani z ziołem – tłumaczyli, że to przynęta na ryby

0
To miała być relaksująca zasiadka z wędkami nad wodą. Uprzyjemnić ją miało niewinne jaranie zioła. Niestety dla dwóch wędkarzy, którzy na relaks wybrali sobie rzekę Parnica
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To miała być relaksująca zasiadka z wędkami nad wodą. Uprzyjemnić ją miało niewinne jaranie zioła. Niestety dla dwóch wędkarzy, którzy na relaks wybrali sobie rzekę Parnica (woj. zachodniopomorskie) ta przygoda zakończyła się zatrzymaniem przez patrol policji oraz postawieniem zarzutów prokuratorskich.

Rejonu rzeki Parnicy doglądał policyjny patrol wodny, który co jakiś czas kontroluje również wędkarzy i poszukuje kłusowników. Dwóch wędkarzy mundurowi skontrolowali pod kątem przestrzegania przepisów o amatorskim połowie ryb.

Ryby lubią zioło…

Jak się okazało, poza dozwolonym sprzętem wędkarskim wędkarze mieli też zawiniątka z ziołem. Niestety nic tu nie pomogły ich tłumaczenia, że marihuany używali wyłącznie jako przynęty na ryby. Teraz o losie wędkarzy zadecyduje sąd.

Niezależnie od wszystkiego tłumaczenia dwóch mężczyzn, że zioła używają jako przynęty było jak najbardziej uzasadnione, bo ryby lubią konopie i faktycznie jest to skuteczna przynęta wędkarska.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://kryminalki.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja