Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Konstanty Radziwiłł, minister zdrowia, stwierdził, że medyczna marihuana w Polsce nie jest wyjątkowo potrzebnym lekiem, dlatego nie ma powodu, by zakładać w kraju jej uprawy.

Radziwiłł podkreślił, że rząd nie ma oficjalnego stanowiska odnośnie medycznej marihuany, dlatego sam wyraża własną opinię na ten temat.

– Nie ma żadnego powodu, abyśmy uznali, że jest wielka, masowa potrzeba posiadania dużej ilości tego typu preparatu w Polsce, a za tym nie ma żadnego powodu, aby wprowadzać w Polsce uprawy marihuany – powiedział Konstanty Radziwiłł podczas konferencji prasowej.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Przyznał, że dopuszcza sytuację, gdy niewielka grupa pacjentów leczona jet eksperymentalnie medyczną marihuaną. Przygotowywaniem leków miałyby się zajmować specjalnie w tym celu wytypowane apteki.

– Jestem pierwszym ministrem zdrowia, który w ogóle sprawą preparatów marihuany i w ogóle dostępnością preparatów pochodzących z marihuany zajął się w Ministerstwie Zdrowia – podkreślił.

Medyczna marihuana w Polsce

Źródło: telewizjarepublika.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

5 KOMENTARZE

  1. Precz z tym obludnikiem. Nie rozumiem dlaczego marihuana w Polsce ma byc nie zalegalizowana? Bo jakis hipokryta na stanowisku nie chce ludziom pomoc? Poszol ty won! Niech idzie i skoczy do Wisly! O legalizacje pytajcie narod a nie jego wroga! Zrobcie referendum! Referendum zasrani pisowcy obludnicy!

  2. Radziwil nie powinien byc ministrem zdrowia. To hipokryta. Dlaczego taki obludniku ma decydowac zycia innych. Chcecie pytac ekspertow? Zaproscie Ricka Simpsona obludnicy. Radziwillowi nigdy nie powierzyl bym wlasnego PSA do leczenia. Nie wierze zeby byl takim idiotom! Uwazam, ze z premydytacja czyni zlo cierpiacym skoro marihuane nazywa narkotykiem. Narkotyk obludniku to cos co uzaleznia. Marihuana nigdy mnie nie uzaleznila! Pomogla mi i milionom ludzi przy roznych schorzeniach. I tu cie boli. Tu nie potrafisz pomoc. Tu, Radziwil, nie masz w sobie tego dobra, ten check niesienia pomocy cierpiacym. Widzisz tylko pieniadze, pieniadze, pieniadze, ktore mozesz, i tobie podobni, zarobic na cierpieniu innych. Przyjda do siebie z bolem a tu zapiszasz apap i inne swinstwa, ktore uszkadzaja organy, bo wiesz, ze przyjda znowu. I znowu wypiszesz cos, co niweluje bol I uszkadza organy. I znowum. I znowu.
    Nie zycze sobie, any jakikolwiek hipokryta decydowal o tym, czy mi wolno zazywac ziolo, czy nie. Niech decyduje o sobie. Ubezwlasnowolniony nie jestem. Precz z oszustami szerzacymi ciemnote i wmawiajacymi nam, ze czarne jest biale a biale, ze jest czarne. My juz wiemy, ze robicie nam Polakom holocaust. Zrobiliscie w Polsce holocaust. Nic nie pomagacie. Kasujecie nasze pieniadze z podatkow i nas wykanczacie.

  3. te radziwił, mam wyjebane na ciebie parówo bo sam hoduję leczniczą marię i jestem dzięki temu zdrowy, gdybym miał liczyc na takie k…y jak ty to już dawno bym zdechł

  4. Jeb.c ich jeszcze ze 20 lat pozyjemy i poczekamy jak te glaby wymra i bd legalna a teraz dawac jezzu i jebac to fifa wiadro bongo jarac non stop naokraglo

Comments are closed.