Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Hiszpański bank nasion założony w 2005 r. w Barcelonie specjalizuje się w odmianach marihuany przeznaczonych do celów medycznych. Założył go Javiera Ruano w celu ulepszania genetyki, która wcześniej była wybrana do tworzenia nasion konopi najwyższej jakości. W efekcie specjalnością Medical Seeds są typowo lecznicze odmiany konopi o szerokim zastosowaniu medycznym i terapeutycznym.

Najwyższa jakość z myślą o pacjentach

Nasiona marihuany Medical Seeds przed dopuszczeniem ich na rynek są dokładnie testowane dzięki czemu zawsze znane jest ich zachowanie podczas uprawy. Dokładne poznanie cech takich jak odporność na szkodniki i plagi, apetyt na nawozy, okres kwitnienia i czas zbiorów jest kluczowe dla growerów, którzy nie chcą kupować wątpliwej jakości pestek.

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w branży i międzynarodowym kontaktom Javier Ruano miał dostęp do wielu wyjątkowych genetyk, które dały początek nowym odmianom spod szyldu Medical Seeds.

Odmiany stworzone przez Medical Seeds zebrały już ponad 100 nagród na wielu konkursach, z których najpopularniejszy to oczywiście High Times Cannabis Cup. Większość z tych nagród została zdobyta nie przez zespół Medical Seeds, ale przez indywidualnych growerów, którzy wyhodowali swoje rośliny z nasion właśnie tego seedbanku.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Ekstrakty z marihuany Medical Seeds

Poza uprawą i hodowlą, Javier bardzo mocno oddaje się jeszcze innej pasji – ekstrakcji. Jest prawdziwym specjalistą od nalewek, tynktur, maści, haszyszu, olejów, wosków i wszystkich innych rodzajów ekstraktów i koncentratów.

Jego wiedza i doświadczenie pozwoliły mu napisać książkę „Ekstrakty z konopi indyjskich”(oryg. Cannabis Extractions), która krok po kroku przedstawia proces różnego rodzaju ekstrakcji z konopi – od masła przez haszysz aż po BHO. Ilustrowana książka, napisana po hiszpańsku i angielsku, to prawdziwa kopalnia wiedzy dla osób chcących zacząć produkcję własnych ekstraktów.

W katalogu Medical Seeds znajdziesz wiele odmian, postanowiłem więc wymienić i krótko opisać kilka najlepszych i najpopularniejszych z całej kolekcji:  Y Griega Medical Seeds, Devil Fruit Medical Seeds, Mendocino Purple Kush Medical Seeds, 1024 Medical Seeds, BCN Sour Diesel Medical Seeds.

Zespół Medical Seeds wziął również pod lupę medyczną marihuanę co było oczywiste biorąc pod uwagę nazwę firmy. Javier Ruano oraz jego zespół poświęcili wiele czasu i pracy by pomóc w propagowaniu informacji na temat medycznego zastosowania konopi.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja