Menu z marihuaną na weselu! Panna młoda w areszcie!

0
To miało być wesele marzeń, jednak zakończyło się aresztowaniem panny młodej. Wszystko za sprawą dodania przez do weselnego menu konopi indyjskich. Wesele miało miejsce nieopodal Orlando na Florydzie.
GanjaFarmer
GanjaFarmer
GanjaFarmer
GanjaFarmer

To miało być wesele marzeń, jednak zakończyło się aresztowaniem panny młodej. Wszystko za sprawą dodania przez nią do weselnego menu konopi indyjskich. Impreza miała miejsce nieopodal Orlando na Florydzie.

Panna młoda i zarazem właścicielka firmy cateringowej postanowiła dodać do weselnych dań marihuany. Efekt? Kilku gości po spożyciu lasagne i deseru z zawartością THC poczuło się słabo. Odczuwali dziwne mrowienie, niepokój oraz suchość w ustach. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

42-letnia panna młoda zgodziła się i pozwoliła na to, aby do jedzenia dodano marihuanę bez wiedzy gości. Później temu zaprzeczała, ale jeszcze w czasie imprezy – według świadków – otwarcie się do tego przyznała.

W pobranych przez śledczych próbkach lasagne i deseru wykryto THC. Przebadano również mocz weselnych gości, u których również stwierdzono zawartość THC. 42 letnia panna młoda oraz 31 letnia kobieta, która przygotowała catering trafiły do aresztu. Grozi im do 5 lat więzienia oraz grzywna 500 dolarów. O ich przyszłości już w czerwcu ma zadecydować sąd.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://tvn24.pl