Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

To nie żart! Tylko prawdziwy hit oraz mocny i trafiony marketingowo pomysł biznesowy! Legendarny bokser Mike Tyson wypuszcza na rynek żelki z ziołem w kształcie nadgryzionego ucha. „Mike Bites” mają niedługo trafić do kalifornijskich dyspensariów.

Mike Tyson to legendarny bokser słynący nie tylko z naprawdę  świetnych i brutalnych walk stoczonych na ringu, w tym jednej z Evander’em Holyfieldem, któremu odgryzł kawałek ucha, ale również znany z tego, że lubi palić zioło i to w dużych ilościach. Sam pięściach przyznaje, że marihuana już nie raz uratowała mu życie i bez niej dawno by się wykoleił życiowo.

Pasję jarania wraz z legendarnym incydentem odgryzienia ucha z 1997 roku postanowił zatem przekuć w marketingowy i biznesowy sukces. 14 marca na profilu instagramowym marki Tyson 2.0. ogłosił, że niebawem będzie dostępny produkt pod marką „Mike Bites” – czyli konopne żelki z THC.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Wprawdzie produkty marki Tyson 2.0. były już dostępne na rynku od grudnia 2021 roku w ponad 100 placówkach z konopiami w Kalifornii, to jednak brakowało im polotu marketingowego, które mają żelki Mike Bites. Tu wielkie brawa dla kreatywności Tysona i jego speców od marketingu!

Źródło: https://www.stonerchef.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja