Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Od lat niekwestionowanym królestwem marihuany jest Holandia. Ta kolebka coffee shopów jest też mekką dla fanów z całego globu. Holenderskie marki są pionierami i wzorem dla całego świata Cannabis. To im zawdzięczamy m.in. odmiany feminizowane, które zrewolucjonizowały rynek! Dziś przedstawiamy Wam przegląd najpopularniejszych i najlepszych holenderskich odmian!

 AK47

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Auto AK 44 – Dutch Genetics

Historia odmiany AK47 sięga początkom lat 90, kiedy to firma Serious Seeds przedstawiła światu tę mieszankę kolumbijskich, meksykańskich i afgańskich szczepów. W tym genotypie dominuje Sativa. W odmianie AK47 można wyczuć nuty ziemiste i kwiatowe z odrobiną goryczy. Szczep ten zdobył wiele nagród na całym świecie, w tym pierwsze miejsce w Barcelonie i Toronto. Jest bardzo ceniony przez entuzjastów. Oprócz klasycznej odmiany, obecnie dostępne są interesujące krzyżówki, jak np. AK44 Auto od Dutch Genetics (AK47 x Jack Herer Auto) czy Auto Northern AK47 od Big SeedBank (NL x AK47) – to niezwykłe genetyki warte sprawdzenia!

Amnesia

Amnesia to potężna odmiana doskonała dla fanów Sativy. Skrzyżowanie szczepów Cinderella 99 i Jack Herer zapewnia kreatywny i euforyczny efekt. Odmiana cechuje się  wysoką zawartością THC. Ta legenda doczekała się ciekawych krzyżówek w postaci Amnesia Haze i Amnesia Lemon. Nie wiesz którą odmianę wybrać? Udoskonalą wersją klasycznej genetyki będzie Big Amnesia od Big SeedBanku. Jeśli lubisz interesujące połączenia, w Twojej kolekcji sprawdzi się Auto Orange Amnesia XL z Bulk Feminized Seeds, wzbogacona o… geny Orange Sherbet!

White Widow

Auto White Widow X-treme – Bulk Feminized Seeds

Hybryda o przewadze Sativy to już legenda marihuany. Powstała w latach 90-tych za sprawą Holendrów z Green House Seeds i jest połączeniem genów brazylijskiej Indici i Indyjskiej Sativy. Zdobyła wiele nagród i tytułów i na stałe wpisała się we wszystkie menu holenderskich coffeeshopów. Jej charakterystyczna, ponadprzeciętna produkcja żywicy została przekazana kolejnym pokoleniom jako White Rhino, White Russian i Blue Widow. Jeśli jeszcze jej nie znacie – najwyższy czas włączyć ją do kolekcji! Interesujący wybó znajdziecie w banku Bulk Feminized Seeds – mają aż trzy opcje tego klasyka: wersję regularną, automatycznie kwitnącą oraz wyjątkową odmianę Auto White Widow X-treme.

Jack Herer

Jack Herer to hybryda z przewagą Sativy. Marka Sensi Seeds stworzyła ją w połowie lat 90. Jest to połączenie Haze, Northern Lights 5 i Shiva Skunk. Każdego roku odmiana okazuje się bestsellerem, zdobywając przy tym praktycznie wszystkie najważniejsze tytuły i nagrody. Wyjątkowa, potężna odmiana nazwana została na cześć aktywisty Cannabis i autora książki „The Emperor Wears No Clothes”. Ta niesamowicie żywiczna roślina o charakterystycznym, złożonym działaniu, pobudzi kreatywność i zrelaksuje ciało.

Chcesz włączyć tę odmianę do kolekcji? I w tym przypadku możesz polegać na stabilnych genetykach od Bulk Feminized Seeds wartą uwagi propozycją jest też nowość od Ganja Farmer Seeds – ich Big Jack to ponadprzeciętna moc i niezwykle właściwości!

Holenderskie genetyki to gwarancja najlepszej jakości. To zdecydowanie jedne z najbardziej rozpoznawalnych odmian, które cieszą się niesłabnącą sławą. I jak, dasz się skusić holenderskim genetykom?

* Wszystkie wspomniane wyżej odmiany znajdziesz w sklepie z nasionami konopi nasionamarihuany.pl 

 

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja