Za jedną małą roślinę odpowie niczym groźny przestępca

0
32 cm długości – tyle dokładnie miała jedna roślina konopi indyjskiej, która rosła w przydomowym ogrodzie 35 letniego mieszkańca Jawora. Tak naprawdę krzew nie zdążył nawet się rozwinąć, ale o tym, że rośnie w ogrodzie zawiadomił policjantów życzliwy sąsiad.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

32 cm długości – tyle dokładnie miała jedna roślina konopi indyjskiej, która rosła w przydomowym ogrodzie 35 letniego mieszkańca Jawora. Tak naprawdę krzew nie zdążył nawet dobrze się rozwinąć, ale o tym, że rośnie w ogrodzie zawiadomił policjantów życzliwy sąsiad.

Na posesję 35 latka niezwłocznie przyjechali policjanci. Niezwłocznie też wyrwali krzew z przydomowego ogródka i zabrali go, żeby przeprowadzić badania w kryminalistycznym laboratorium.

Po uzyskaniu pozytywnej opinii biegłego 35-latek usłyszy zarzut wynikający z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za uprawę konopi indyjskich grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Zerknijcie na zdjęcie poniżej – za takie małe coś, w tym kraju ludzi traktuje się niczym najgroźniejszych przestępców! Czas to w końcu zmienić!

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://kryminalki.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja