Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Relaksujące hybrydy prosto od renomowanego holenderskiego producenta Super Strains, czyli Ibiza Farmer’s i La Jefa są coraz częstszym wyborem wśród entuzjastów intensywnych doznań. Przyjrzyjmy się ich specyfice – budowie, działaniu oraz właściwościom smakowym i zapachowym.

Ibiza Farmer’s – słodka i intensywna hybryda

Afghani i Thai – to właśnie te dwa elementy złożyły się na wyjątkową w swoim działaniu odmianę Ibiza Farmer’s. Hybryda ta charakteryzuje się mocno drzewiastymi akcentami zapachowymi i słodkim smakiem, dzięki czemu możliwe są wyjątkowe doznania.

Genetycznie dominuje tutaj Indica (ponad 50 %). Zawartość THC w Ibiza Farmer’s jest dosyć wysoka – wynosi około 20%, co powinno być przestrogą dla osób wykazujących wysoką wrażliwość na działanie tego kannabinoidu. Odmiana ta wykazuje niezwykle intensywne działanie, wywołując uczucie radości i wprawiając w stan głębokiego relaksu i odprężenia.

Ibiza Farmer’s jest przeznaczona głównie do uprawy indoor. Charakteryzują ją dosyć obszerne liście. Proces kwitnienia wynosi około 10 tygodni, a plony są naprawdę duże (nawet do 450 g).  Hybryda osiąga średnią wysokość – w przedziale od 100 do 150 cm. Jeżeli chodzi o uprawę na zewnątrz, to można ją prowadzić tylko w ciepłych i suchych warunkach klimatycznych.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Relaksująca La Jefa

La Jefa stanowi efekt połączenia Afghani i Mexican Sativa. Aromat tej hybrydy jest zbliżony do walorów zapachowych Ibiza Farmer’s. La Jefa jest słodka w smaku i odznacza się intensywnym drzewiastym zapachem.

Dominującą rolę w tej odmianie pełni Indica. La Jefa charakteryzuje się wysoką zawartością THC, którego poziom sięga nawet 20%, co przekłada się na silnie pobudzające działanie tej hybrydy. Należy wziąć to pod uwagę przy słabej tolerancji tego kannabinoidu. La Jefa powoduje duży wzrost kreatywności, skok energetyczny i działa w sposób mocno rozluźniający mięśnie.

Plony tej odmiany są dosyć spore – od 300 do 450 g. La Jefa przeznaczona jest do uprawy w warunkach indoor. Warto zwrócić uwagę na stosunkowo krótki czas kwitnienia – od 8 do 10 tygodni. Wysokość odmiany jest zazwyczaj nieduża, co rozwiązuje problem z wygospodarowaniem miejsca na uprawę.

Podsumowując, Ibiza Farmer’s i La Jefa to nowe wyjątkowe odmiany stanowiące dzieło holenderskiego producenta Super Strains. Hybrydy odznaczają się intensywnie rozluźniającym działaniem. Duża zawartość THC przekłada się na intensywne pobudzające doznania. Drzewiasty aromat i słodki smak decydują o wyjątkowości tych odmian. Obie hybrydy zaleca się uprawiać w warunkach indoor.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja