Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Jest nie tylko łatwa w hodowli, odporna, ale ma też naprawdę obfite plony. Critical Haze charakteryzuje się też mocą i walorami smakowymi, które z pewnością docenią palacze marihuany. Koneserzy docenią też obfite w wysokiej jakości żywicę topy tej odmiany.

Pochodzenie i właściwości Critical Haze

Critical Haze od Resin Seeds jest hybrydą z ok. 60 % przewagą sativy. Odmiana powstała ze skrzyżowania żeńskiej Amnesia Haze od Somy z męską Critical. To połączenie tego co najlepsze w genetyce z Holandii i Hiszpanii.

Jest bardzo mocną odmianą o zawartości THC od 18 – 22 %. Jej działanie zrównoważone jest między Sativą i Indicą. W niedużych ilościach jej palenie wywołuje radość i euforię. Poprawia nastrój i wzrost kreatywności.

Większe ilości Critical Haze potrafią wbić w fotel. Zapach i smak tej odmiany jest naprawdę bogaty w wiele nut. Są to kadzidłowe i pikantne aromaty pochodzące od Amnesia Haze, jak również zapach anyżu. Przede wszystkim Critical Haze ma bardzo intensywny zapach.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Uprawa Critical Haze

Odmiana nie należy do trudnych w hodowli. Jest odporna na wszelkie choroby i szkodniki, a także tolerancyjna przy błędach popełnionych przez początkujących growerów. Rośnie wysoka i ma duży centralny szczyt niczym choinka.

Plony Critical Haze, jak już wspominaliśmy są bardzo obfite. W uprawach indoor potrafi obrodzić nawet do 450g/m. kw. Przy jej uprawie warto przycinać dolne szczyty, żeby obficiej rozwijały się górne.

Wymagania Critical Haze

Czas kwitnienia to 10 – 11 tygodni. Są jednak też fenotypy, które są gotowe do zbiorów już po 9 tygodniach. Krzewy Critical Haze mają duże i ciężkie kwiaty, dlatego uprawiając tę odmianę warto skorzystać z kijków lub małych tyczek, które sprawią, że nie dojdzie do połamania się roślin pod własnym ciężarem.

Odmiana wydziela bardzo intensywny zapach, dlatego konieczne jest wykorzystanie dobrej jakości filtra węglowego. Jej topy są twarde i bogate w aromatyczną żywicę. W umiarkowanym klimacie w grę wchodzą wyłącznie uprawy indoor. Uprawy outdoor przynoszą efekty w klimacie śródziemnomorskim i wówczas można zebrać plony nawet do 800 g/m.kw.

Critical Haze może nie jest topową odmianą marihuany, ale jest na tyle dobra, że warto rozpocząć przygodę z jej uprawą, żeby delektować się smakiem i aromatem mocny i obfitych w żywicę topów.

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja