Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Producenci nasion feminizowanych prezentują niezwykle szeroki wachlarz odmian konopi. Którą z nich wybrać do pielęgnacji w warunkach outdoor, jeśli doświadczenie w uprawach jest niewielkie? Na początku drogi warto zainwestować w odmiany, które nie stwarzają wielu problemów w procesie uprawy.

Delikatna Easy Sativa

Jedną z odmian nie stwarzającą trudności w pielęgnacji jest Easy Sativa. Efekty, które powoduje to przede wszystkim wzmożona kreatywność i wzrost poziomu energii. Easy Sativa odznacza się dosyć dużym poziomem THC (około 20%). Jej działanie nie jest tak intensywne, jak innych odmian marihuany, ale sprawdza się w obszarze rekreacji w większym gronie.

Trzeba zwrócić uwagę na zewnętrzną budowę tej odmiany, ponieważ jej kwiaty są bardzo rozległe – sprawia to, że może ona zwracać na siebie uwagę innych. Dobrą informacją jest obfitość plonów, która towarzyszy tej odmianie – szczególnie pod względem ilościowym.

Intensywna AK 47

Kolejną bezproblemową w pielęgnacji odmianą marihuany jest euforyczna AK 47, znana z silnego działania energetyzującego. Jej efekty obejmują uczucie szczęścia, prowadzące finalnie do odprężenia. Nie można jednakże lekceważyć indywidualnej reakcji organizmu na THC i jego skutków ubocznych – dotyczy to wszystkich wymienionych tutaj odmian marihuany.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Plusem tej odmiany jest to, że – w odróżnieniu od Easy Sativy – nie zwraca na siebie niechcianej uwagi, ponieważ rośnie dosyć nisko.

Błyskawiczna Quick Critical +

Szybko wzrastająca odmiana Quick Critical + przystosowana jest do trudnych warunków zewnętrznych, takich jak wzmożona wilgotność czy niska temperatura. Zawiera około 20% THC przy niewielkiej ilości CBD. Działa odprężająco i powoduje uczucie szczęścia. Dominującą rolę odgrywa tutaj Indica.

Plony tej odmiany są bardzo liczne i, jak już wspomniano, pojawiają się niezwykle szybko (okres kwitnienia wynosi około 8 tygodni). Stanowi zatem świetny wybór dla growerów, którzy dopiero wdrażają się w uprawę outdoorową.

Relaksująca Lowryder

I na koniec, równie szybo wzrastająca jak Quick Critical +, odmiana marihuany o średniej zawartości THC (6-15%), czyli Lowryder Auto. Przeważa tutaj Cannabis Indica. Podobnie do AK 47, Lowryder rośnie dosyć nisko, osiągając wysokość między 30 a 100 cm, dzięki czemu nie zwraca na siebie szczególnej uwagi.

Efekty tej odmiany obejmują zwiększenie poziomu kreatywności i są dosyć intensywne, dzięki czemu sprawdzi się ona również jako odprężenie w większym gronie. Bonus stanowią tutaj bardzo przyjemne walory zapachowe, kojarzące się lasem deszczowym. Brak problemów w uprawie i szybko pojawiające się plony są ogromnym plusem tej odmiany.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja