Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To odmiana marihuany o naprawdę dużej mocy z holenderskiego seed banku Dutch Passion. Powstała na bazie legendarnej AK 47 i charakteryzuje się dużymi rozmiarami oraz obfitymi plonami.  Więcej o pochodzeniu tej niesamowitej odmiany oraz jej uprawie dowiecie się z tego artykułu.

Genetyka i właściwości

Think Different powstał z genetyki AK420 – odmiany która jest krzyżówką AK 47 o dużej mocy i plonie. Była to świetna baza do stworzenia automata o równie dużych plonach i zabójczej mocy. AK 420 był następnie wielokrotnie krzyżowany z genetykami nadającymi mu automatyczne kwitnienie, by w końcu stworzyć Think Different.

Nasiona Think Different Auto to jedna z lepszych autokwitnących genetyk Dutch Passion. Charakteryzuje się dużą mocą oraz aromatem, który nie wiele ma wspólnego z automatami sprzed lat. Smak tej odmiany określany jest jako kwaśny, pikantny i słodki.

Ma też bardzo bogatą paletę zapachową, poczynając od intensywnego skunka, przez nutę cytrusów, aż po aromat sosny i ziemisty. Działa bardzo intensywnie za sprawą dużej zawartości THC. Potrafi wbić w kanapę, a także mieć działanie bardzo psychodeliczne.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Uprawa Think Different Auto

Jak już wspominaliśmy Think Different Auto wyróżnia si dużymi rozmiarami i obfitymi plonami. W warunkach indoor można zebrać nawet 500g/m2, co jak na automatycznie kwitnącą odmianę marihuany jest rewelacyjnym wynikiem. Rekordowy osobnik Think Different wydał plon na poziomie nieco ponad 350 g suszu, jednak należy podkreślić iż była to roślina uprawiana w profesjonalnych warunkach przez doświadczonego growera.

Topy tej odmiany są twarde, mocno napuchnięte i pokryte sporą ilością żywicy. Liczne gałęzie boczne często są niemal tej samej wielkości co szczyt główny. Think Different to idealna odmiana do uprawy komercyjnej zapewniająca duże plony w krótkim czasie.

Świetnie nadaje się również do uprawy outdoor. Aby jednak maksymalnie wykorzystać długi dzień, rośliny trzeba przesadzić na zewnątrz dopiero z końcem maja. Plony można wówczas już zbierać po 3 miesiącach.

Należy jednak pamiętać o tym, że Think Different Auto wymaga wysokiej jakości podłoża oraz dobrze nasłonecznionego miejsca. Zaletą tej odmiany jest jej odporność na pleśń. Automat ten jest prosty w uprawie, jednak jak każdy wymaga należytej opieki, szczególnie w ciągu pierwszych tygodni.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja