Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Waporyzacja to niesłabnący trend wśród konsumentów konopi. Nie bez powodu producenci waporyzatorów prześcigają się w dostarczaniu na rynek coraz to nowszych sprzętów. Aby jeszcze lepiej połączyć producentów i konsumentów powstała WAPOżyczalnia. Dzięki niej nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by skorzystać ze swojego wymarzonego waporyzatora.

WAPOżyczalnia to nowa firma w polskiej branży konopnej, która oferuje możliwość wypożyczenia waporyzatora. Już nie musisz dokonywać zakupu w ciemno, by sprawdzić, czy sprzęt spełni Twoje oczekiwania. Dzięki usługom WAPOżyczalni możesz testować sprzęt od 2 do 14 dni. W przyszłości ten okres zostanie wydłużony do aż 30 dni, z dodatkową możliwością jego wypożyczenia. Jest to PIERWSZA taka inicjatywa w Polsce i jedna z niewielu w Europie.

Regularnie rośnie liczba pacjentów medycznej marihuany. Waporyzacja jest główną polecaną przez lekarzy formą jej przyjmowania. Niestety, w naszym kraju lek ten nie jest refundowany. Koszt zakupu marihuany w aptece jest nadal dość wysoki, a dodatkowo próg wejścia zawyżany jest przez drogie waporyzatory. WAPOżyczalnia wychodzi naprzeciw temu zjawisku i aż 12-krotnie obniża ten próg, gdyż sprzęt będzie można wypożyczyć już od 20 zł! W przyszłości ten koszt ma być dla niektórych pacjentów wręcz ZEROWY. WAPOżyczalnia współpracuje bowiem z Fundacją Otwieramy Oczy i docelowo chce udostępniać sprzęty za darmo. Dzięki regularnie rozbudowywanej ofercie nie będziesz już musiał kupować nowego sprzętu w ciemno. A może po prostu planujesz imprezę lub wypad i uznałeś, że duży waporyzator idealnie sprawdzi się dla Ciebie i Twoich znajomych? Dzięki WAPOżyczalni nie wydasz pieniędzy na sprzęt, którego nie będziesz używać.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Po każdym wypożyczeniu sprzęt jest dokładnie czyszczony alkoholem izopropylowym oraz na bieżąco wymieniane są zużyte części. Dzięki temu masz pewność, że Twój waporyzator jest bezpieczny oraz że Cię nie zawiedzie w trakcie wyjazdu.

Proces wypożyczenia sprzętu jest bardzo prosty. Wystarczy tylko wejść na stronę: https://www.wapozyczalnia.pl, wypełnić szybki formularz i podpisać umowę. Waporyzator dojdzie do wskazanego przez Ciebie paczkomatu, a jego pancerne etui zabezpieczy go idealnie nie tylko czas wysyłki, ale i Twojego korzystania.

WAPOżyczalnia to ciekawa oferta na silnie rozwijającym się rynku. Tworzona przez osoby dbające o dobro pacjentów i branży konopnej. Stoją za nią aktywiści zaangażowani w organizację największych wydarzeń konopnych w kraju. Ich miłość do tej rośliny skutkuje tworzeniem oferty dobranej do takich samych jak oni miłośników cannabis. Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z ofertą WAPOżyczalni na:

https://www.wapozyczalnia.pl

https://www.instagram.com/wapozyczalnia/

https://www.facebook.com/profile.php?id=100094234692093

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja