Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Chcesz się rozwijać w branży konopnej, ale nie wiesz jak? Masz problem z budowaniem silnej marki, współpracą z mediami? A może gubisz się w meandrach polskiego prawa?

Zależy nam na budowaniu coraz silniejszego segmentu rynku. Chcemy otaczać się ludźmi, którzy tak jak my wierzą w konopie i kochają tę roślinę. Jesteś plantatorem lub prowadzisz sklep? Tworzysz rozwiązania dla branży konopnej? Jeśli tak, to weź udział w anonimowej ankiecie. Wskaż nam przeszkody, z którymi zderzasz się w swojej codziennej działalności.

Link do ankiety: https://bit.ly/3DtRkeA

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Chcemy poznać Twoje problemy, by dać Ci sposoby na ich rozwiązanie. Czy wiesz jak odpowiednio przygotować się do kontroli? Czy stosujesz w swojej pracy odpowiednie narzędzia marketingowe? Pomożemy Ci w nawiązaniu nowych relacji biznesowych oraz wskażemy, w jaki sposób możesz otworzyć się na inne branże.

Posiadanie dobrego produktu to tylko połowa sukcesu. Zauważyliśmy, że często producenci nie potrafią dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Czy odpowiednio wykorzystujesz i rozwijasz swoje social media? Potrafisz dotrzeć do innych odbiorców niż Twoi obserwatorzy? A może regularnie korzystasz z pomocy influencerów oraz współpracujesz z mediami? Daj znać w ankiecie, jak radzisz sobie z reklamą swoich produktów lub usług.

Eksperci to słowo klucz. Nie należy się bać pomocy osób, które znają się na swoim fachu. Specjaliści od marketingu, sprzedaży, prawnicy. Ich wiedza i doświadczenie stanowią ogromną wartość i są oni w stanie realnie pomóc branży konopnej. Z pomocą ekspertów chcemy przygotować pakiet wiedzy, który przyniesie realne korzyści dla wszystkich, których łączy cannabis.

Nas ani przedsiębiorców konopnych nie trzeba przekonywać do tego, jak wielki potencjał drzemie w tej roślinie. Każdego dnia pracujemy też nad tym, by uświadamiać społeczeństwo. W Katowicach przeprowadziliśmy dwutygodniową kampanię. Okleiliśmy jeden z autobusów i umieściliśmy na nim produkty, które można uzyskać z konopi. Otrzymaliśmy bardzo wiele wiadomości od mieszkańców, że nie zdawali sobie sprawy, że z naszej ukochanej rośliny można stworzyć chociażby plastik czy paszę dla zwierząt.

Siła branży zależy od nas samych – jej uczestników. Tylko jeśli będziemy się wzajemnie dzielić wiedzą i doświadczeniami będziemy w stanie docierać do większej ilości osób. Wspólnie usuwając przeszkody, będziemy w stanie coraz lepiej rozwijać skrzydła naszych działalności. Dlatego wyślij tą ankietę do innych znajomych przedsiębiorców. Im więcej zdobędziemy informacji, tym lepiej będziemy w stanie przygotować zestaw wiedzy dobrany do realnych potrzeb branży.

Zespół Kanaba Fest i Otwieramy Oczy

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja