Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To nie żart. Takie komentarze wielkopolskich policjantów pojawiły się w sieci po tym, jak ujawnili plantację marihuany i zatrzymali jej 38 letniego właściciela. Przejęli w sumie 50 krzewów konopi indyjskich, które były uprawiane na terenie jednego z domów w Złotowie.

Policjanci ustalili, że to prawdopodobnie 38-letni mieszkaniec Złotowa zajmuje się tym przestępczym procederem. Obserwowano okolice jego posesji, gdy pojawił się w domu wkroczyli do akcji.

– Jak się okazało, w jednym z pokoi, 38-latek prowadził plantację wyposażoną w specjalistyczny sprzęt oświetleniowy i grzewczy. Uprawa zajmowała prawie cała powierzchnię jednego z pomieszczeń. Funkcjonariusze zabezpieczyli 50 krzaków marihuany oraz specjalistyczny sprzęt służący do jej uprawy m.in. przetwornice prądu i lampy sodowe – relacjonuje podkom. Maciej Forecki , oficer prasowy policji w Złotowie.

Apel do growerów

38 letniemu mieszkańcowi Złotowa grozi nawet do 3 lat za kratkami. Wielkopolscy policjanci po rozbiciu domowej plantacji komentowali i pouczali w pouczający sposób tych, których pasjonuje szeroko pojęte ogrodnictwo. To jeden z komentarzy:

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

„Uprawa roślin to świetna sprawa. Jednak aby było to naprawdę relaksujące zajęcie, należy uważać na gatunek, który wybieramy! W razie błędu spotkać nas mogą przykre konsekwencje…”

Prawda, że proste? Dziękujemy policjantom za te cenne rady. Teraz już wiemy jakie gatunki roślin uprawiać, aby było to faktycznie relaksujące zajęcie i świetna sprawa!

Źródło: https://epoznan.pl/

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja