Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

Nowe doniesienia w związku z głośną sprawą policjanta farmera. Funkcjonariusz policji w Jastrzębiu został aresztowany za uprawę i handel marihuaną. Podobno uprawa marihuany to był rodzinny biznes a na marihuanie się nie skończyło. W historii pojawia się nielegalna broń i romans z nauczycielką. 

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o aresztowaniu policjanta w Jastrzębiu Zdrój. Funkcjonariusz został zatrzymany za uprawę i handel marihuaną. W policji służył 16 lat. Artykuł na ten temat znajdziesz tutaj.

Rodzinny biznes.

Zgodnie z oficjalnymi informacjami w ‘proceder’ zamieszanych było dwóch mężczyzn: policjant i jego znajomy. Jeden miał uprawiać a drugi sprzedawać marihuanę. 

Redakcja CannabisNews dotarła do nieoficjalnych informacji, iż był to rodzinny biznes.
Aresztowany policjant z rangą oficera uprawiał konopie indyjskie wspólnie z bratem. Brat pracował również w Policji, jednak został z niej wyrzucony, krótko po rozpoczęciu służby. Jak donosi anonimowy informator, marihuana była również uprawiana w domu matki policjantów

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Zgodnie z informacją na portalu Jastrzębieonline.pl w domu zatrzymanego, oprócz plantacji konopi, 1,5 kg suszu zabezpieczono kilkaset sztuk amunicji. Jak podają nasze źródła, zabezpieczono również broń. Zatrzymany policjant z rangą oficera, zamiast utylizować stara policyjna broń, dokonywał tego “na papierze” a broń zabierał do domu. Z racji na wysoka range, nikt nie sprawdzał czy broń była rzeczywiście niszczona. 

Niewierny grower.

Z nieoficjalnych doniesień wiemy, że przyczyną wpadki był sprzeczka małżeńska. Aresztowany oficer, poza pracą w policji i uprawą marihuany, udzielał się również w szkole. Plantator w mundurze był w pracę w szkole bardzo mocno zaangażowany, a szczególnie w stosunki z jedną z nauczycielek. Żona Policjanta dowiedziała się o romansie i wtedy zgłosiła sprawę do jego kolegów z policji.

Zaznaczamy, iż informacje uzyskaliśmy w formie anonimowego donosu mieszkańca Jastrzębia. Nie są one oficjalnie potwierdzone. O dalszym przebiegu sprawy będziemy informować na bieżąco.

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja