Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Konrad Berkowicz – poseł Konfederacji nie tylko podczas ostatniego przemówienia w Sejmie podkreślił jak ważna jest legalizacja konopi indyjskich, ale również wyciągnął z kieszeni jointa. Czy faktycznie było to zioło? Nie wiadomo. Wiadomo, że głośno powiedział to co istotne.

Przemówienie posła Berkowicza zbiegło się ze złożeniem Pakietu Ustawa Konopnych przez Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany. Pisaliśmy o tym przy okazji Dnia Marihuany i możecie cały artykuł przeczytać tutaj.

Konrad Berkowicz odniósł się na mównicy sejmowej do kwestii legalizacji. – Każdy dorosły powinien być wolny. To oznacza, że wolność mojej pięści kończy się na wolności twojego nosa. Powinienem móc robić wszystko, dopóki nie naruszam wolności drugiego człowieka i go nie krzywdzę. Mogę szkodzić sobie, choćby po to, aby uczyć się na błędach – mówił poseł Konrad Berkowicz.

Przemówienie z jointem

Po tych słowach poseł Konfederacji wyciągnął z kieszeni jointa. Nie wiadomo, czy było to zioło czy zwykły tytoń.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

– Żyjemy w państwie, które traktuje dorosłych ludzi jak dzieci, traktuje dorosłych ludzi jak przestępców. Dorosły człowiek za posiadanie czegoś takiego jest zagrożony kara do trzech lat więzienia – zaakcentował parlamentarzysta z Konfederacji.

Berkowicz dodał również, „w polskim prawie, ktoś, kto weźmie 10-latka i go upije alkoholem, jest zagrożony karą do dwóch lat pozbawienia wolności, a ktoś kto jest dorosły i zapali jointa, może trafić do więzienia nawet na trzy lata”.

Źródło: https://www.wprost.pl/

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja