Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

W zeszłą niedzielę, do Komisariatu Policji V w Krakowie przyszedł młody mężczyzna. Jak czytamy na stronie policji: “Człowiek ten od początku zachowywał się nerwowo i irracjonalnie, co wzbudziło niepokój funkcjonariuszy”. 24-latek nerwowo palił papierosa na co dyżurny zwrócił mu uwagę. Okazało się, że był to joint.

Tu nie wolno palić.

Młody mężczyzna przyszedł na komisariat bez konkretnego planu. Nie składał zeznań, o nic nie pytał. Jedyne co wzbudziło podejrzenia policjantów to jego nerwowe zachowanie. Następnie zapalił papierosa. Policjant w dyżurce zwrócił mu uwagę, iż tutaj nie wolno palić papierosów, na co usłyszał odpowiedź: “To nie jest papieros. To marihuana!” 

Sam się przyznał.

“Na pytanie mundurowych, czy posiada przy sobie środki odurzające, przyznał, że tak i wyciągnął z kieszeni niewielką ilość marihuany zawiniętą w papier”- czytamy na stronie policji. Młody mężczyzna dobrowolnie przekazał ów zawiniątko policjantom. Dodatkowo przyznał się, iż w domu posiada większe ilości konopi indyjskich. 

Sam wyhodował.

Funkcjonariusze udali się do mieszkania zatrzymanego na krakowskim Podgórzu. NA miejscu 24-latek przekazał funkcjonariuszom pudełko z zawartością 2 gramów marihuany. Dodatkowo oświadczył, że konopie te sam wyhodował.  

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Mimo dobrowolnego przyznania się do posiadania marihuany, młody mężczyzna odpowie karnie za ich posiadanie, grozi mu do 3 lat więzienia.

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja