Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

53 krzaki konopi indyjskiej, zostały zabezpieczone przez świętokrzyska policję, mimo bardzo sprytnej skrytki. Kilka growboxów oraz 1,5 kg suszu marihuany były schowane za ścianą wyłożona porabanym drewnem. Na załączonym filmie i zdjęciach zobaczycie jak ukryte zostało przejście do “magicznego ogrodu”

Policja ze świętokrzyskiego Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową od dłuższego czasu prowadzili obserwacje 40-letniego mężczyzny ze Skarżyska-Kamiennej. Funkcjonariusze podejrzewali, że może się on trudnić “narkobiznesem”. Jak się okazało mężczyzna uprawiał marihuanę, która cały czas jest wrzucana do jednego worka z narkotykami. 

Duży mały dom.

Funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania 40-latka aby potwierdzić swoje podejrzenia. Po wejściu do domu, podejrzenia policjantów zwrócił uwagę rozmiar pomieszczenia – dom z zewnątrz wydawał się zdecydowanie większy. Czyżby brakowało jednego pomieszczenia? A może wnętrze domu było w innym wymiarze? Odpowiedź jest, niestety, dużo prostsza. Za ścianą była uprawa marihuany. 

Przez ścianę do growroomu.

Policjanci zwrócili uwagę na ścianę wyłożoną drewnianymi pniakami i szczepami. Po dokładniejszym sprawdzeniu stróże prawa zauważyli  w niej kilka odstających elementów. Po kilkunastu minutach i kilku szarpnięciach, jeden z pniaków okazał się swojego rodzaju zamknięciem do skrytki.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Po przeczołganiu się przez otwór, oczom policji ukazały sie 3 growboxy, w których łącznie było uprawiane 53 rośliny konopi indyjskich. Oprócz growboxów, znaleziono blisko 1,5 kg suszu konopnego. Wstępny test wykazał obecność THC, więc susz został uznany za marihuanę.

Po zabezpieczeniu plantacji i suszu, mundurowi doprowadzili zatrzymanego 40-latka do aresztu. Za uprawę i posiadanie znacznej ilości środków odurzających mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Oto nagranie z policyjnej akcji:

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja