Rockstar i Blueberry, czyli nowe odmiany marihuany w aptekach

0
Być może dla pacjentów medycznej marihuany nie będzie to duże zaskoczenie, bo są w temacie na bieżąco. Jednak nie wszyscy muszą wiedzieć, dlatego informujemy. Rockstar i Blueberry to nowe odmiany medycznej marihuany, które niebawem będą dostępne na receptę w polskich aptekach.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Być może dla pacjentów medycznej marihuany nie będzie to duże zaskoczenie, bo są na bieżąco w temacie. Jednak nie wszyscy muszą wszystko wiedzieć, dlatego informujemy. Rockstar i Blueberry to nowe odmiany medycznej marihuany, które niebawem będą dostępne na receptę w polskich aptekach.

Rockstar i Blueberry to odmiany od Cannabis Flos. Ich zawartość THC wynosi 18%, a CBD ≤ 1% (S-Lab). Dwie nowości będą rozszerzeniem dostępne już gamy marihuany medycznej w polskich aptekach. Będzie ich w sumie 11. Pierwsze dostawy Rockstar i Blueberry do polskich aptek mają mieć miejsce jeszcze w pierwszej połowie lipca tego roku.

Rockstar

Rockstar to odmiana marihuany indica. Powstała ze skrzyżowania Rockbud i Sensi Star. Działa zarówno euforycznie jak i uspokajająco, kojąc umysł i ciało. Jej smak i aromat to mieszkanka słodkich winogron z nutą przypraw oraz intensywnym aromatem skunk. Ta odmiana jest też skuteczna w leczeniu skurczów mięśni, stanów zapalnych i depresji.

Rockstar to świetny lek na złagodzenie bólów głowy, a także antidotum na zaburzenia snu. Rockstar świetnie się sprawdza w uprawie outdoor. Kwiaty odmiany Rockstar są średniej wielkości, gęste i zbite. Kolor jest ciemnozielony z bogatymi fioletowymi odcieniami, ognistymi pomarańczowymi włoskami i fioletowymi liśćmi pokrytymi mroźnymi trichomami.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Bluberry

Bluberry to również indica, która jest krzyżówką Purple Thai z Thai. Bogata historia i tradycja tej odmiany sięga lat 70 ubiegłego wieku. Była wielokrotnie nagradzana. Przez dekady uprawy Blueberry i jej genetyka były przekazywane dalej, w dużej mierze dzięki współpracy DJ Shorta z wieloma bankami nasion i hodowcami.

Słodki smak świeżych jagód łączy się z relaksującymi efektami, dając długotrwałe poczucie euforii. Odmiana silnie działa, na umysł i ciało co pozwala odprężyć się po ciężkim dniu.

Blueberry jest zalecana pacjentom cierpiącym na bóle głowy spowodowane urazem lub wysiłkiem fizycznym, jak i pacjentom cierpiącym na długotrwały przewlekły ból związany z chorobą lub uszkodzeniem nerwów.

Źródło: https://otwieramyoczy.pl/
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja