Snoop Dogg i Pharell w reklamie marihuany!

0
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Snoop i Pharell łączą siły w reklamie marihuany: duet nagrywa utwór dla jednego z dostawców medycznej marihuany w Kalifornii. Pharrell Williams i Snoop Dog podjęli się współpracy na rzecz promocji markowej marihuany medycznej. Utwór ”Lightning Strikes”, bo o nim mowa, pojawia się w reklamie Kurupt’s MoonRock – dostawcy marihuany do kalifornijskich aptek, gdzie sprzedawana jest jako produkt o właściwościach leczniczych. ”Czujesz jak uderza piorun!” wykrzykuje Snoop Dog w reklamie wskazując na słoik z kostkami marihuany pokrytymi olejem haszyszowym.

Ten właśnie wers wydaje się być też refrenem – Williams nuci go, gdy na ekranie pojawia się Snoop Dog skręcający jointa. Chwilę wcześniej Snoop zachęca do kupna produktów rapując ”Ja się rozkręcam/biorę co moje/Krypton moją planetą (. . .) chodź weź swój MoonRock/bo ze mnie jest G.”. Utwór opatrzony jest leniwym rytmem z wykrywalnym wpływem Auto-tune.Całość miejscami przypomina płytę ”Random Access Memories” duetu Daft Punk czy album Snoopa ”R&G (Rhythm & Gangsta): The Masterpiece” z 2004 roku. Co prawda Snoop i Williams nie pracowali razem przy okazji nagrywania ostatnich albumów, ale ta dwójka ma bogatą wspólną historię: kilka największych hitów Snoop Doga, w tym ”Drop it Like It’s Hot”, ”From Da Chuuuch to da Palace” i ”Beautiful” wyprodukowało the Neptunes, team producentów Williamsa. W reklamie Snoop w końcu wyłącza muzykę. ”Tyle na teraz. Nie mogę dać wam usłyszeć całego utworu” żartuje. ”Twój tyłek i tak usłyszał już zbyt wiele”.

Mimo że Pharell szeroko znany jest ze swojego uwielbienia dla zioła wciąż dziwi fakt, że zaangażował się w promocję legalnego obrotu narkotykami. MoonRock, przez media nazwany „najsilniejszym ziołem w naszej galaktyce”, zawładnąć ma tętniącym życiem rynkiem marihuany medycznej. Kurupt i jego wytwórca Dr Zodiak oferują dostęp do marihuany koncesjonowanym aptekom. Kurupt, dotychczas głównie znany z albumów hip-hopowych i jako członek Tha Dogg Pound, najwyraźniej próbuje zaistnieć w branży przedsiębiorców konopnych. Po utrzymanym w rytmach reggae Reincarnated (2013) oraz współpracy z Dam-Funk pod szyldem Snoopzilla, krążą słuchy że Snoop pracuje nad materiałem na swojego pierwszego rapowego longplaya od 2011 roku. Wnioskując z jednego z ostatnich wywiadów Williamsa będzie to album koncepcyjny. ”To o jednej z tych rzeczy, które wydają się tak oczywiste, że ludzie jakimś cudem nigdy jej nie zauważają” jak mówi producent w wywiadzie dla radia Power 106 z Los Angeles. ”Nasz materiał pomoże Ci zapomnieć o tym podejściu… Ale stary, płyta Snoopa jest lepsza od mojej” twierdzi artysta.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja