Legalizacja marihuany w USA popierana przez większość obywateli

0
usa legalizacja
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

Po raz pierwszy legalizacja marihuany w USA jest popierana przez większość obywateli , według internetowej ankiety przeprowadzonej przez CivicScience. Ponad 450 000 dorosłych obywateli Stanów Zjednoczonych odpowiedziało na pytanie: „ Poprzesz czy sprzeciwisz się prawu w twoim stanie które zalegalizuje, opodatkuje oraz ureguluje marihuanę podobnie jak alkohol?” 58% respondentów opowiedziało się za legalizacją marihuany z czego 39% stanowczo potwierdziło potrzebę legalizacji marihuany, a 19% było poniekąd za legalizacją.

Z osób popierających legalizację marihuany zdecydowana większość to mężczyźni 60 do 55 procent w stosunku do kobiet. Sprzedaż marihuany jest legalna w stanach Waszyngton i Kolorado dla osób powyżej 21 roku życia, mogą oni posiadać do 1 uncji narkotyku. „ Jest to właściwie wybór przez kogo marihuana będzie sprzedawana. Czy ma to być produkt sprzedawany przez kogoś używającego przemocy, zastraszenia oraz broni czy ma to być to sprawdzony sprzedawca z jawnymi dochodami” powiedział Michael Elliott, dyrektor Marijuana Industry Group z Denver. „To nie jest decyzja czy marihuana będzie sprzedawana, ponieważ ona już w sprzedaży jest.”

Odkąd Kolorado zalegalizowało marihuanę zarobiło 25 milionów dolarów. „Zrozumieli, że jest to sprawa sposobu życia, i że nie ma o co się wzburzać” twierdzi Robert Calking, założyciel i przewodniczący Cannabis Career Institute. „ Trawka jest to coś co może być wcielone w czyjeś życie tak jak każde inne zioło czy suplement. Nie jest to coś, o co warto podnosić alarm” . Tom Angell przewodniczący Marihuana Majority twierdzi, że badania przeprowadzone przez CivicScience są głównym wyznacznikiem, że legalizacja marihuany jest dominującym problemem. „Ankieta o legalizacji marihuany miała większe zainteresowanie niż otrzymuje większość urzędników podczas wyborów, jest to ciekawe, kto z kandydatów w 2016 roku zorientuje się że poparcie legalizacji jest dobrą polityką”powiedział.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja