Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Takiego artysty cały Kraków słynący z wieloletnich tradycji bohemy chyba jeszcze nie widział. 20 latek w piżamie spacerował sobie po Placu Szczepańskim z okazałym porożem renifera. Zatrzymany przez policjantów przyznał się, że ma przy sobie marihuanę, a rogi renifera przerobił na fajkę wodną.

Na tym jednak nie koniec. Tłumaczył mundurowym, że rogi renifera znalazł w norweskim lesie i przerobił je na fajkę wodną. Brakowało tylko tego, żeby wkręcił policjantów, że to rogi Rudolfa Czerwononosego, który ciągnie sanie św. Mikołaja (chociaż to nie ta pora i już po świętach).Takiego artysty cały Kraków słynący z wieloletnich tradycji bohemy chyba jeszcze nie widział. 20 latek w piżamie spacerował sobie po Placu Szczepańskim z okazałym porożem renifera. Zatrzymany przez policjantów przyznał się, że ma przy sobie marihuanę, a rogi renifera przerobił na fajkę wodną.

20 latek w żółto-niebieskiej piżamie przyznał się funkcjonariuszom, że ma przy sobie niewielką ilość marihuany. Jak wynika z informacji krakowskich policjantów zatrzymany mieszkaniec Bystrej Podhalańskiej sprawiał wrażenie bardzo zagubionego.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Po zatrzymaniu organizatora jednoosobowej „imprezy piżamowej” policjanci stwierdzili, że rogi renifera zostały zakupione w sposób legalny. Nielegalne jednak jest posiadanie marihuany, za co 20 latkowi grozi do 3 lat za kratkami.

Jaranie pod Wawelem fajne jest…

Ułańska fantazją i dodatkowo cwaniactwem wykazał się też 23 letni mieszkaniec Sosnowca, który zaczepiał w Krakowie przechodniów. W ten sposób zwrócił na siebie uwagę policjantów. Po zatrzymaniu próbował ich przekupić marihuaną i wysoką premią pieniężną.

Ach ten Kraków! Aż chce się jarać! Przeczytajcie zresztą ile konopi i hajsu proponował policjantom 23 letni „turysta” z Sosnowca. Pisaliśmy o tym dwa miesiące temu i możecie o tym przeczytać tu:

40 gramów marihuany i 10 tys. zł „premii” dla policjantów

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja