Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

Już w następny weekend odbędzie się II edycja największych targów konopnych w Polsce – Cannabizz Warsaw 2018. Na powierzchni 10.000 m² znajdziecie wystawców z całej Europy, prezentujących najnowsze trendy na rynku marihuany i nie tylko.

Cannabizz są to pierwsze i największe targi konopne w Polsce. Począwszy od nasion marihuany, przez sprzęt uprawowy, aż po setki produktów przeznaczonych dla konsumentów – to wszystko znajdziecie na tegorocznej edycji targów Cannabizz.

Konopie to nie tylko marihuana. Konopie przemysłowe zyskują w Polsce coraz większą popularność, dlatego nie zabraknie wystawców z branży budowniczej, tekstylnej czy spożywczej.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat medycznej marihuany – na targach Cannabizz znajdziesz producentów olejków CBD a na konferencji, która będzie się odbywać równolegle, zasięgniesz wiedzy od autorytetów medycznego zastosowania konopi.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Targi mają miejsce w Warszawie na ul. Modlińskiej 6D w Centrum Targowo-Kongresowym w dniach 30.11-02.12. Wstęp jest w godzinach 09:00-18:00 a bilety zaczynają się już od 19zł.

Cannabizz 2018 to już druga edycja pierwszych i największych targów konopnych w Polsce. W zeszłym roku byliśmy tam z kamerą:

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja