Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Owocowy profil terpenowy, aromat truskawki i przewaga genetyki Sativa. Tak w skrócie można zdefiniować odmianę marihuany Strawberry Haze, a dokładnie Arjan’s Strawberry Haze stworzonej przez Green House Seeds Company i nazwaną na cześć Arjana Roskama.

Właściwości i pochodzenie Strawberry Haze

Ma niesamowity smak, aromat i bardzo unoszące oraz euforyczne działanie. Arjan’s Strawberry Haze jest odmianą charakteryzującą się dużą mocą i łagodnym działaniem. Nie powoduje paranoi i psychodelicznych stanów.

Jest silnie euforyczna i kreatywna, jednak nadmiernie nie pobudza tak jak inne odmiany Sativa. Wynika to z wysokiej zawartości CBD dochodzącej nawet do 1,2%. Z kolei zawartość THC to około 20%.

Smak tej odmiany jest cukierkowo słodki i przypominający truskawki. Arjan’s Strawberry Haze zawdzięcza to pochodzeniu od Swiss Sativa. Warto tę odmianę polecić, tym, którzy gustują w odmianach owocowych i lubią „softowe” palenie zioła.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Arjan’s Strawberry Haze jest krzyżówką między Swiss Sativa i Northern Light’s #5. To hybryda o przewadze Sativy, charkteryzująca się umiarkowanie długim okresem kwitnienia. Dzięki genetyce Northern Light’s#5 hybryda ta jest mocna i odznacza się wspaniałymi właściwościami hodowlanymi. Arjan’s Strawberry Haze została stworzona przez samego Arjana – właściciela i breedera Green House Seeds. Jej dystrybucja rozpoczęła się w 2006 roku.

Nasiona i uprawa Strawberry Haze

Nasiona marihuany Arjan’s Strawberry Haze do dziś dostępne są w sprzedaży jedynie w ofercie Green House Seeds Company. Kupując nasiona feminizowane tej odmiany można mieć pewność, że są one zawsze oryginalne i kryją w sobie oryginalną genetykę o dużym wigorze i charakterystycznych cechach tej odmiany.

Strawberry Haze jest prostą w uprawie odmianą, jednak nie oznacza to, że uzyskamy z rośliny obfity plon, jeśli nie poświęcimy jej minimum uwagi. Konieczne jest odpowiednie nawożenie, światło i wentylacja.

Jej rośliny świetnie rosną w każdym podłożu poczynając od ziemi, przez coco i hydroponikę. Jednak najlepszy smak i aromat Strawberry Haze uzyskamy uprawiając ją w ziemi. Rośliny nie osiągają wysokich rozmiarów, ale nadal jest to odmiana Sativa i może pójść w górę. Dlatego niekoniecznie nadaje się do uprawy w małych growboxach.

Arjan’s Strawberry Haze najlepiej nadaje się do uprawy indoor, ale w ciepłym klimacie południowej Europy również można postawić na uprawę outdoor. Czas kwitnienia roślin tej odmiany to ok. 10 tygodni. A plony przy odpowiedniej pielęgnacji mogą być bardzo obfite nawet do 500 g na m2.

Rośliny Strawberry Haze są świetną propozycją dla początkujących growerów i tych, którzy preferują marihuanę o owocowym aromacie i smaku. Działanie odmiany jest mocne, ale co istotne nie powoduje skutków ubocznych typu psychodele, paranoje i ataki paniki.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja