Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Poprzednia edycja Kanaba Fair, imprezy targowej, której misją jest edukacja na temat konopi, zorganizowana we współpracy ze Slow Weekend okazała się strzałem w dziesiątkę. Odwiedziło ja ponad 10 tys osób, zgromadziła kilkudziesięciu wystawców konopnych z Polski i zagranicy. Tym razem organizatorzy postanowili na imprezę w klimacie zielonego, rodzinnego pikniku. W spokojnej i odprężającej atmosferze całe rodziny będą mogły nabyć produkty konopne oraz wiedzę dotycząca zdrowego jedzenia, naturalnych kosmetyków, uprawy roślin czy wykorzystania materiałów organicznych. Dla wygody uczestników Marszu Wyzwolenia Konopi, który odbędzie się 19 maja, zakończy się on nieopodal targów.

Kanaba Fair Nadchodząca edycja Kanaba Fair #3 – Picnic już 19 i 20 maja w warszawskim Zoo Markecie (Al. Solidarności 55). Charakter tej imprezy to nie tylko targi i stoiska, to przede wszystkim ludzie, ich pasja i potrzeba edukacji oraz dzielenia się doświadczeniem. Za organizację eventu odpowiadają osoby zaangażowane w rozwój i promowanie rynku konopnego. Na wydarzeniu zaplanowano warsztaty oraz wykłady dotyczące medycyny naturalnej, tworzenia organicznych kosmetyków, wykorzystania konopi w kuchni, uprawy konopi w Polsce oraz domowej uprawy roślin.

zoo market

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Wystawcy Kanaba Fair to zarówno pasjonaci z Polski, jak z zagranicy. Ich różnorodność zwraca uwagę na szereg zastosowań konopi w różnych gałęziach przemysłu. Na miejscu spotkamy producentów min. nawozów, żywności, ubrań, kosmetyków, materiałów budowlanych, olejków CBD, czy akcesoriów growera. Wszystkie produkty, które będą dostępne na wydarzeniu są legalne, wytwarzane z konopi siewnych oraz nie działają psychoaktywnie.

W sobotę 19 maja odbędzie się również Marsz Wyzwolenia Konopi, organizowany przez ruch Wolne Konopie. Manifestacja jak co roku przejdzie ulicami Warszawy by walczyć o legalizację medycznej marihuany w Polsce. Kanaba Fair jest współorganizatorem tego wydarzenia, które z roku na rok gromadzi tysiące osób, zaangażowanych we wsparcie pacjentów, dla których medyczna marihuana to jedyna szansa na leczenie lub zminimalizowanie cierpienia w chorobie. W trakcie targów Kanaby odbędzie się wykład poświęcony medycznej marihuanie, będzie także możliwość nabycia olejków CBD.

Aktualnie trwają zgłoszenia na Kanaba Fair #3 – Picnic. Organizatorzy zapraszają do współpracy wszystkie marki oferujące produkty wsparcia uprawy, naturalną żywność, suplementy diety, kosmetyki, odzież, akcesoria oraz wszelkie artykuły codziennego użytku, które powstają bez degradacji naszej Planety.

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja