Twój kot kupowałby… zioło

0
konopna przekąska dla kota i psa
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Wraz z powiększającym się rynkiem marihuany medycznej firmy węszą swoje szanse w nowym biznesie: marihuana w postaci przekąsek dla psów i kotów, która ma szereg zastosowań – od uspokajania zwierząt podczas burzy po uśmierzanie bólu i łagodzenie objawów paraliżu u starzejących się milusińskich.

marihuana dla kota

Kannabidiol (CBD), składnik konopi nieposiadający właściwości psychoaktywnych, znalazło zastosowanie w leczeniu zwierząt domowych na podstawie pozytywnych efektów działania na ludzi. Jak wynika z relacji właścicieli, dzięki takiej terapii ich ulubieńcy powoli przestają cierpieć i chować ze strachu przed człowiekiem czy innymi psami.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Podoba ci się? Polub nas

marihuana dla psa

 

Dawka, jaką przyjmują psy i koty jest niewielka – weterynarze dawkują 1mg CBD na każde 5-9 kg wagi zwierzęcia. Substancji nie da się przedawkować, a niepożądane efekty uboczne właściwie nie istnieją – poza rzadkimi reakcjami alergicznymi w postaci wymiotów czy wysypki.

Do wypieku konopnych przekąsek stosuje się tylko naturalne składniki, takie jak konopie, olej kokosowy, mus jabłkowy, masło orzechowe, dynię, mąkę bezglutenową, cynamon i wanilię. Wyroby dostępne są we wszystkich stanach z legalną marihuana medyczną.

Źródło: Lauren Steele, Men’s Journal

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja