W głębi lasu zbudowali namiot. Mowa o 34 i 39 latku z Białej Podlaskiej, których zatrzymali policjanci za posiadanie substancji psychoaktywnych. Jak się okazało w namiocie przechowywali amfetaminę. Z kolei w mieszkaniu 39 latka policjanci znaleźli marihuanę.

Policjanci ustalili miejsce przygotowanego i zamaskowanego gałęziami namiotu. W środku przebywali dwaj mężczyźni. Przy 34-letnim mieszkańcu Białej Podlaskiej funkcjonariusze ujawnili woreczek z białym proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

Wystarczyłaby do sporządzenia ponad 500 porcji dealerskich. Policjanci ujawnili amfetaminę również w odzieży 34-latka. Nielegalna substancja została zabezpieczona, natomiast mężczyźni zatrzymani zostali do wyjaśnienia. Podczas wykonywanych w sprawie czynności w miejscu zamieszkania drugiego z nich, 39-letniego bialczanina mundurowi ujawnili marihuanę.

34 latek trafił do aresztu. Grozi mu nawet 10 lat więzienia. Z kolei 39 letni mężczyzna również odpowie za posiadanie nielegalnych substancji – grożą mu 3 lata za kratkami.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://kryminalki.pl