Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Konopie, roślina, która w Polsce jest nadal tematem tabu, a w wielu krajach na świecie jest legalna i coraz bardziej popularna. To właśnie na temat tej rośliny będzie można usłyszeć podczas jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w branży konopnej – WeedFest, który odbędzie się w Warszawie w dniach 27 i 28 maja.

DT Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25 w Warszawie będzie gościł pasjonatów konopi z Polski i zagranicy. Tegoroczna edycja festiwalu przyciąga coraz więcej zwolenników tej rośliny, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat jej zastosowań oraz poznać najnowsze trendy w hodowli.

W dzisiejszych czasach konopie coraz częściej są wykorzystywane w medycynie, kosmetyce, przemyśle spożywczym i tekstylnym. Na WeedFest będzie można poznać różnorodne sposoby wykorzystania tej rośliny. Impreza skupia nie tylko pasjonatów konopi, ale również osoby zainteresowane zastosowaniem tej rośliny w codziennym życiu.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

W strefie Chillout będą mogli odpocząć od hałasu i zgiełku festiwalu. Strefa Vape Lounge to miejsce dla osób, które chcą wziąć udział w The Hemp Cup, w którym będą mogli oddać swój głos na najlepszy susz konopny. W strefie EduZone będą organizowane wykłady, na których uczestnicy będą mogli posłuchać specjalistów z dziedziny medycyny i nauk ścisłych. W strefie GrowZone każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się, jak hodować konopie włókniste, a także zapoznać się z tajnikami uprawy.

Odwiedzający festiwal będą mieli również możliwość zapoznania się z ofertą klinik konopnych, gdzie będą mogli uzyskać informacje na temat medycznych zastosowań rośliny. Będzie to doskonała okazja do poznania ekspertów z dziedziny medycyny i naukowych badań nad konopiami, a także porozmawiania z ludźmi, którzy stosują konopie w celach leczniczych.

WeedFest to również miejsce, gdzie będą mogli się spotkać przedstawiciele firm konopnych i branży, a także partnerzy wydarzenia, takie jak klinika konopna Carenabis, producent świec zapachowych z suszem konopnym WeeCandle, CannaStocks – portal ułatwiający znalezienie firm konopnych, w tym sklepów z CBD, laboratoriów i innych firm z branży konopi oraz portal informacyjny WeedNews.

WeedFest odbędzie się 27 i 28 maja w DT Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie. Bilety można zakupić online lub na miejscu. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej WeedFest lub na wydarzeniu na FB.

Wszyscy, którzy kochają konopie, nie powinni przegapić tego wydarzenia. WeedFest to nie tylko okazja do rozrywki, ale i do zdobycia cennej wiedzy na temat hodowli, uprawy oraz medycznych właściwości rośliny. Zapraszamy!

Zapisz się do wydarzenia, żeby Cię nic nie ominęło: https://www.facebook.com/events/3205974486398893

Jeśli szukasz biletu to możesz go nabyć na stronie Organizatora https://weedfest.pl/pl/bilety

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja