Zatrzymany w aucie na osiedlowym parkingu – miał przy sobie zioło

0
Podczas policyjnej kontroli był nerwowy. Przesuwał dźwignię hamulca ręcznego. Wzbudziło to podejrzenia funkcjonariuszy, którzy zdecydowali się przeszukać 38 latka, który siedział w samochodzie zaparkowanym na osiedlowym parkingu. Zatrzymanie miało miejsce w Skierniewicach.
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

Podczas policyjnej kontroli był nerwowy. Przesuwał rękę przy dźwigni hamulca ręcznego. Wzbudziło to podejrzenia funkcjonariuszy, którzy zdecydowali się przeszukać 38 latka, który siedział w samochodzie zaparkowanym na osiedlowym parkingu. Zatrzymanie miało miejsce w Skierniewicach.

Pojazd był zaparkowany na osiedlu w okolicy centrum Skierniewic. Wewnątrz znajdował się mężczyzna. Policjanci wylegitymowali go i zauważyli, że zachowuje się podejrzanie. Był nerwowy i przesuwał rękę w stronę dźwigni hamulca ręcznego, jakby chciał coś ukryć. Funkcjonariusze podjęli decyzję o przeszukaniu kierowcy jak i pojazdu.

Okazało się, że 38 latek ma kilka woreczków foliowych z ziołem oraz amfetaminą. W sumie 8 gramów. Usłyszał już zarzuty prokuratorskie. Grozi mu nawet do 3 lat za kratkami.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja