Zatrzymany w aucie na osiedlowym parkingu – miał przy sobie zioło

0
Podczas policyjnej kontroli był nerwowy. Przesuwał dźwignię hamulca ręcznego. Wzbudziło to podejrzenia funkcjonariuszy, którzy zdecydowali się przeszukać 38 latka, który siedział w samochodzie zaparkowanym na osiedlowym parkingu. Zatrzymanie miało miejsce w Skierniewicach.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Podczas policyjnej kontroli był nerwowy. Przesuwał rękę przy dźwigni hamulca ręcznego. Wzbudziło to podejrzenia funkcjonariuszy, którzy zdecydowali się przeszukać 38 latka, który siedział w samochodzie zaparkowanym na osiedlowym parkingu. Zatrzymanie miało miejsce w Skierniewicach.

Pojazd był zaparkowany na osiedlu w okolicy centrum Skierniewic. Wewnątrz znajdował się mężczyzna. Policjanci wylegitymowali go i zauważyli, że zachowuje się podejrzanie. Był nerwowy i przesuwał rękę w stronę dźwigni hamulca ręcznego, jakby chciał coś ukryć. Funkcjonariusze podjęli decyzję o przeszukaniu kierowcy jak i pojazdu.

Okazało się, że 38 latek ma kilka woreczków foliowych z ziołem oraz amfetaminą. W sumie 8 gramów. Usłyszał już zarzuty prokuratorskie. Grozi mu nawet do 3 lat za kratkami.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja