Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Co kierowało 28 latkiem, który zdecydował się donieść sam na siebie, że uprawia marihuanę? Jego partnerka, której po prostu chciał zrobić na złość. Mężczyzna zadzwonił na policję i powiadomił dyżurnego, że uprawia w domu trzy krzewy marihuany.

Dyżurny policji został poinformowany telefonicznie, że w jednym z mieszkań na terenie Pyrzyc uprawiane są konopie indyjskie. Na miejsce zgłoszenia zostali skierowany patrol dzielnicowych.

Mundurowi dotarli pod wskazany adres i na miejscu zauważyli wybiegające z klatki schodowej młode kobiety z dzieckiem. W czasie legitymowania i krótkiej rozmowy, jedna z nich przyznała, że pod wskazanym adresem wynajmuje mieszkanie wraz z partnerem.

Po sprzeczce do której doszło pomiędzy nimi 28 – latek wychodząc z mieszkania zadzwonił na Policję z informacją, że w domu są krzaki marihuany. W mieszkaniu policjanci faktycznie ujawnili trzy doniczki z krzewami marihuany. Skierowani na miejsce kryminalni w trakcie czynności zabezpieczyli rośliny w wysokości 50 – 60 cm.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Policjanci ustalili, że „uprawa” należy do 28 – latka, który sam poinformował o tym fakcie komendę. Mężczyzna w dniu interwencji oddalił się z miejsca zamieszkania, jednak dzień później sam zgłosił się do jednostki Policji.

Za posiadanie trzech krzewów 28 latek odpowie przed sądem. Grozi mu nawet do 3 lat za kratkami.

Nie pierwszy taki, który się przyznał…

Pod koniec zeszłego roku pisaliśmy o 21 latku z Wrocławia, który pod wpływem bajecznie mocnej fazy przyznał się policjantom, że posiada marihuanę. Więcej o tym incydencie możecie przeczytać w tym artykule.

Kilka miesięcy temu z kolei, opisaliśmy nietypowe zdarzenie, które miało miejsce w Krakowie. Tam 20 latek spacerował po mieście z rogami renifera, które podobno służyły mu do palenia zioła. Więcej o tym możecie przeczytać tutaj.

Źródło: http://pyrzyce.policja.gov.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja