”Zawód? Degustator marihuany” czyli 6 najfajniejszych zawodów branży konopnej

3
Zawód tester marihuany thc
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Branża konopna rozwija się prężnie i wkrótce coraz więcej ludzi na świecie będzie znajdować legalne zatrudnienie w przemyśle marihuanowym. Jaka byłaby idealna praca dla ciebie? Oto 6 wymarzonych zawodów związanych z gandzią.

  1. Budman

marijuana-weed-620x413

Czyli coffee-shopowy odpowiednik barmana. Chyba najważniejsza osoba w branży. O marihuanie musi wiedzieć wszystko, by każdemu polecić towar odpowiadający jego upodobaniom.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
  1. Degustator/recenzent

tumblr_nlq9bba8j41u3tp9do1_500

Wyobraź sobie: palisz do woli i jeszcze ci za to płacą! To musi być praca marzeń. Rynek marihuany rozwija się i konkurencja wzrasta. Po czym poznać dobry towar? Może właśnie podążać za radą recenzenta? 

  1. Programista/webmaster

W dobie internetu firmy działające w branży konopnej będą w coraz większym stopniu korzystać z pomocy systemów IT, programów i aplikacji. I oczywiście ludzi, którzy się na tym znają.

  1. Kurier

Tylko pomyślcie, dostawa zioła prosto do twojego domu… i to legalnie! Prędzej czy później znajdzie się jakiś przedsiębiorca-wizjoner, który dogada się z lokalną pizzerią i będzie dostarczał ludziom to, co najlepsze. Bycie kurierem może wbrew pozorom dawać dużo satysfakcji – w końcu dostarcza się medyczną marihuanę ludziom przykutym do łóżka.

  1. Chemik specjalista ds. koncentratów

tumblr_nlc5r5AFph1qimsyyo1_1280

Dabbing zyskuje na popularności, ale koncentraty mogą być bardzo niebezpieczne, jeśli nie wiesz, jak je prawidłowo otrzymywać. Chemicy niedługo mogą być w cenie!

  1. Kucharz specjalizujący się w żywności z konopi

Czyli jak zjeść ciastko i mieć ciastko. Można dostarczać ludziom lekarstwo w postaci marihuany w bardzo smacznej formie. Oczywiście, dobry kucharz kosztuje swoje dania przed podaniem…

A jaka byłaby wasza wymarzona praca w branży konopnej? Czekamy na wasze komentarze!

Źródło: The Single Seed Centre

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

3 KOMENTARZE

  1. Jestem chemikiem z zawodu dokładnie technik chemik specjalność technologia chemiczna

Comments are closed.