Zioło z Holandii wysypywało się z przesyłki kurierskiej

0
Uszkodzona paczka nadana w firmie kurierskiej niestety zgubiła 25 letniego mieszkańca Częstochowy. Z przesyłki nadanej w Holandii wysypywało się zioło. Zauważyli to pracownicy sortowni. Niestety nie mieli ochotę na degustację zawartości przesyłki, tylko niezwłocznie zawiadomili policjantów.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Uszkodzona paczka nadana w firmie kurierskiej niestety zgubiła 25 letniego mieszkańca Częstochowy. Z przesyłki wysłanej na terenie Holandii wysypywało się zioło. Zauważyli to pracownicy firmy kurierskiej. Niestety nie mieli ochoty na degustację zawartości przesyłki, tylko niezwłocznie zawiadomili policjantów.

Niestety podczas przeładunku przesyłek, uszkodził się karton zaadresowany do 25-letniego częstochowianina. Zioło obficie się z niego sypało.  To, że były to konopie indyjskie potwierdziło wstępne badanie przeprowadzone przez policjantów.

Zamiast kuriera z paczką do drzwi 25 letniego mieszkańca Częstochowy zapukali uzbrojeni mundurowi. Zabezpieczyli oni w sumie 100 porcji marihuany. Efekt? Na 25 latka nałożono policyjny dozór. Grozi mu nawet do 3 lat za kratami.

Źródło: https://czestochowa.policja.gov.pl

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja