Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Coraz więcej podmiotów gospodarczych zdaje sobie sprawę z możliwości, które oferuje technologia blockchain. Finanse, bankowość, IT – to tylko kilka z branż, które świetnie wykorzystały powyższe rozwiązanie. Od niedawna korzyści z blockchaina wykorzystuje także branża konopna. Tak właśnie powstało Cannumi!

Czym jest Cannumi?

Cannumi jest projektem, który postanowił połączyć blockchain i rynek konopny. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w postaci decentralizacji informacji, wykorzystaniu tokena CANMI oraz launchpadu z możliwością finansowania nowych biznesów będzie w stanie zmaksymalizować zyski z naszej działalności. 

Projekt wspierany jest przez wielu użytkowników, do których zaliczają się fani dwóch tematów – kryptowalut i konopi. Twórcy Cannumi od wielu lat zajmują się działalnością poświęconą obu wyżej wymienionym dziedzinom. Projekt ma dostęp do nowoczesnych systemów informatycznych, a także posiada wiedzę biznesową, która pozwala osiągać sukces w tych branżach. 

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Zespół składa się jest z pasjonatów obu rynków i działa od 2016 roku. Mimo że przepisy prawa na arenie krajowej oraz międzynarodowej znacznie utrudniają korzystanie z dobrodziejstw przynoszonych przez blockchain i branżę konopną, biznesy stale podnoszą swoją wartość. Teraz powstaje pionierska platforma, która ma na celu zadbanie o prawdziwy PR dla krypto i konopi. 

Jakie technologie wdraża Cannumi? 

Cannumi planuje rozwijać swoją działalność na podstawie poniższych rozwiązań: 

Forum

Biznes tworzą ludzie, w związku z tym budowana jest społeczność, która pomaga współtworzyć markę, pozyskiwać klientów i rozwijać projekt. Forum jest idealnym miejscem dla tego rodzaju społeczności. To tam każda osoba otrzyma wszelkie niezbędne informacje na temat kryptowalut i konopi. Społeczność wspierana jest przez ekspertów z obu dziedzin. 

Launchpad

Powstający launchpad to inaczej system wspierający współfinansowanie projektu. Jest to rozwiązanie oparte o najnowocześniejsze technologie powiązane z sektorem blockchain. Dzięki niemu każdy użytkownik ma realną szansę wcielić swój projekt w życie, nawet nie posiadając własnych funduszy.

Marketplace

Większość rozwiązań wdrażanych w Cannumi powstaje w oparciu o technologię blockchain. 

Marketplace jest miejscem, gdzie każdy podmiot będzie miał możliwość dokonania wymiany szeregu artykułów pochodzenia konopnego. Dodatkowo przeprowadzana jest regularna weryfikacja profili użytkowników, co wspiera profesjonalne podejście do biznesu. 

Governance

Funkcja Governance działa niczym akcje spółki. Dzięki niej każdy użytkowników, który zaufa projektowi Cannumi, będzie mógł mieć realny wpływ na jego tworzenie i rozwój. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki udostępnieniu twórcom określonej ilości tokenów CANMI. 

Platforma szkoleniowa

Wiedza jest podstawowym elementem pozwalającym podjąć decyzję o zakupie danego produktu. Z tego powodu powstaje miejsce dające dostęp do specjalistycznych informacji z zakresu konopi i kryptowalut. Platforma edukacyjna dostarczy każdemu zainteresowanemu podmiotowi specjalistycznej wiedzy na powyższe tematy. 

Top Grass Club

To miejsce elitarne, które ma poświęcić najwięcej uwagi osobom szczególnie zainteresowanym Cannumi, a zwłaszcza kolekcją NFT. Do tego klubu dołączyć będą mogli posiadacze najrzadszych odmian tokenów kolekcjonerskich. 

Przyszłość jest nasza 

Obecnie możemy zauważyć stały wzrost zainteresowania rynkiem kryptowalut i konopi. To przyszłość finansów, medycyny i wielu innych branż. Obie formy prowadzenia biznesu wzajemnie się uzupełniają i mogą znacząco ułatwić życie wielu osobom. Nic dziwnego, że Brendon Zegarlicki, współzałożyciel Cannumi, pozytywnie odnosi się do całej sytuacji: 

“Benefity związane z rozwojem platformy będą zależne od aktywności zarówno po stronie użytkowników, jak i administratorów prowadzonych na platformie projektów. Mechanika Cannumi opierać się będzie o dążenie do obopólnych korzyści, napędzając tym samym budowanie zbiorowości i współpracę. Analiza obu rynków i wzrostowe spekulacje dodatkowo nas motywują, dlatego przy sumiennej współpracy ze społecznością, jesteśmy w stanie polecieć nawet na Księżyc”

Cannumi to projekt przyszłościowy. Już teraz oba rynki odnotowują liczne sukcesy i wzrost gospodarczy. Zainteresowanie kryptowalutami z powodu trudnej sytuacji ekonomicznej na świecie będzie stale rosnąć. Przeprowadzanie kolejnych badań naukowych odnośnie zastosowania konopi również pozwala na zajęcie pewnej, dobrej i skutecznej długiej pozycji inwestycyjnej. Forum, platforma learningowa i inteligentne rozwiązania to tylko kilka elementów sukcesu projektu. Co pokaże przyszłość? Dowiemy się tego niebawem. 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja