Zlikwidowano dwie hodowle konopi indyjskich i przejęto zioło [ZDJĘCIA]

0
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Dwie hodowle konopi indyjskich i cztery kilogramy substancji psychoaktywnych przejęli policjanci z z Bydgoszczy. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 30 i 34 lat.

Odkrycie dwóch upraw konopi indyjskich miało miejsce w gminie Wąpielisk (woj. kujawsko-pomorskie). Na terenie jednej hodowli rosło sześć kwitnących krzewów marihuany. Znaleziono tam też 100 gramów zioła. Właścicielem roślin i suszu był 34 latek.

Pod drugim adresem policjanci zastali 30-latka. Przejęto znacznie więcej substancji psychoaktywnych. Mundurowi przeszukali zajmowane przez niego pomieszczenia, ale także pojechali na teren powiatu aleksandrowskiego i przeszukali mieszkanie, które tam wynajmował. W wyniku tych ustaleń policjanci ujawnili nielegalną plantacje konopi indyjskich z 22 krzewami oraz ponad 2,5 kilogramów marihuany, ponad kilogram mefedronu oraz ok. 10 gramów amfetaminy.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Rypinie na przesłuchanie. Tam na podstawie zebranych w tej sprawie dowodów usłyszeli zarzuty nielegalnej uprawy konopi indyjskich oraz posiadania znacznych ilości środków odurzających.

Źródło/Foto: policja.pl
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja