Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Jeśli szukacie najlepszej promocji na Outdoor 2023 możecie naprawdę w atrakcyjnej cenie zyskać nawet 15 oryginalnych nasion konopi indyjskich gratis!

Najlepsze nasiona z całego świata

Sklep Nasionamarihuany.pl nie po raz pierwszy zaskakuje kolekcjonerów, palaczy zioło i growerów promocjami, które pobijają wszelkie możliwe rekordy. Tym razem ruszył z wiosenną promocją Outdoor 2023.

Jak zawsze jest w czym wybierać, ponieważ działający w branży konopnej od ponad 10 lat sklep Nasionamarihuany.pl oferuje najlepsze, sprawdzone pestki z całego świata. To zasługa tego, że jest oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem nasion od renomowanych seed banków m.in.: z Hiszpanii, Holandii i USA.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Więcej kupujesz, bardzo dużo zyskujesz

Wiosenna promocja outdoor 2023 to po raz kolejny numer jeden pod względem wszystkich polskich i zagranicznych ofert firm z branży konopnej.

Nie ma tu żadnych ukrytych chwytów marketingowych. Nawet przy najmniejszych zakupach klienci Nasionamarihuany.pl mogą liczyć na gratis. Jednak łakomym kąskiem jest z pewnością fakt, że można otrzymać za darmo aż 15 oryginalnych nasion marihuany!

Już przy zakupach powyżej 1 zł klient otrzymuje jedną pestkę marihuany, w oryginalnym opakowaniu z renomowanego seed banku, o wartości ok. 50 zł. Doprecyzowując – przy tak drobnym zakupie gratisem jest 1 nasiono Gorilla Cookies Auto (Fastbuds) o wartości aż 58 zł!

Decydując się na trochę większy wydatek w sklepie, przykładowo o wartości 150 zł, kolekcjonerzy i growerzy otrzymują za darmo 8 oryginalnych nasion marihuany o wartości ok. 300 zł. Zakupy w Nasionamarihuany.pl powyżej 300 zł wiążą się bonifikatą w postaci 15 darmowych nasion, za które normalnie trzeba byłoby zapłacić ponad 600 zł!

Szczegóły promocji pod tym linkiem – https://nasionamarihuany.pl/15-nasion-gratis

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja