Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

W70D! Haze to odmiana marihuany nazwana na cześć Włodiego – legendarnego warszawskiego rapera. Powstała w kolaboracji z tym artystą, a jej nasiona są dostępne tylko w jednym sklepie. Jeśli jesteście ciekawi czym zasłużył sobie na własną odmianę zioła członek legendarnych zespołów Molesta Ewenement oraz Parias, jak również czym jest W70D! koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Włodi i konopie:

Włodi był i jest związany z konopiami przez większość swojego życia. Zaczął popalać zioło jeszcze jako nastolatek. Konopie szybko stały się nieodłącznym elementem stylu bycia rapera, który wielokrotnie wspominał o nich w licznych utworach oraz wywiadach.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Z czystym sumieniem można powiedzieć iż Włodi stał się jednym z najbardziej kojarzonych z marihuaną raperów w Polsce. Nic więc dziwnego, że w końcu doczekał się on również odmiany konopi nazwanej jego ksywą. W70D! Haze to również pierwsza (i jak na razie jedyna) odmiana konopi nazwana ksywką polskiego rapera.

W70D! Haze

Jak sama nazwa wskazuje, W70D! Haze to odmiana Sativa, mające swoje korzenie w rodzinie Haze, a dokładnie w Amnesii Core Cut. To oldschoolowe, bardzo popularne w Europie zioło, jest efektem skrzyżowana z Blueberry DJ’a Shorta. Efekt tego połączenia jest świetny – zarówno dla growera jak i palacza.

Amnesia zdecydowanie gra tutaj pierwsze skrzypce, widać to na pierwszy rzut oka – zarówno po roślinach jak i produkcie końcowym. Dodatku Blueberry nie da się przeoczyć, zarówno w wyglądzie kwiatów jak i w profilu terpenowym ze słodką, owocową nutą, w której daje o sobie znać Indica.

Nasiona W70D! Haze dostępne są w opakowania typu doypack o zawartości 3 pestek. Minimalistyczna oprawa graficzna w czarnym kolorze świetnie współgra z białą torebką i prezentuje się bardzo elegancko. Wszystko w myśl klasycznego stylu Włodiego opartego na minimalizmie, elegancji oraz prostocie.

Uprawa W70D! Haze

Rośliny W70D! Haze  rosną jak typowa Sativa – są wysokie i mają cieńkie liście. Wyróżnić można 3 fenotypy z których 2 dominujące poszły zdecydowanie w stronę Amnesii, natomiast trzeci ma więcej cech Blueberry w porównaniu do pozostałych.

W70D! Haze produkuje ogromne szczyty i w dobrych warunkach bez problemu można zebrać do 550g/m2. Kwiaty są zbite i pokrywa je niezliczona ilość lepkich trichomów. Okres kwitnienia wynosi około 9 tygodni, co jak na Sativę jest świetnym wynikiem. Krótki okres kwitnienia w połączeniu z dużymi plonami oraz prostotą uprawy sprawia iż jest to świetna odmiana komercyjna.

Smak i zapach przypominają Amnesie, jednak w tle wyczuwalne są słodkie, owocowe nuty odziedziczone po Blueberry. Kto miał do czynienia z tą odmianą bez problemu wyczuje różnicę między czystą Amnesią. W70D! Haze nie wymaga długiego okresu wegetacji, w systemie SOG wystarczą zaledwie 2 tygodnie aby osiągnąć odpowiednie rozmiary i plony.

Gdzie kupić W70D! Haze?

Nasiona W70D! Haze możecie kupić jedynie w sklepie nasionamarihuany.pl pod tym linkiem: https://nasionamarihuany.pl/0-sad/

W tej chwili dostępne są tylko w preorderze i nie do końca jest to pewne czy pojawią się one w regularnej sprzedaży.

Jak poinformował Włodi na swoim fanpage’u, jest to limitowany drop, dlatego jeśli zastanawiacie się nad zakupem warto się pospieszyć.

Ciekawą sprawą jest również to, że nasiona zostały wydane w postaci preorderu, zupełnie tak jak wydaje się płyty. W branży konopnej nie jest  to spotykane i wprowadza pewien powiew świeżości oraz innowacyjności.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja