Phillip Morris wprowadza Marlboro z marihuaną!

3
papierosy marlboro z marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Phillip Morris, najpotężniejszy producent wyrobów tytoniowych na świecie wprowadza na rynek papierosy z domieszką marihuany. Marlboro M – bo tak nazywać się będą nowe marihuanowe papierosy – będą dostępne w stanach Kolorado i Waszyngton.

Marketingowcy korporacji od dawna obserwują rozwój rynku konopnego, ale dopiero niedawne zmiany legislacyjne ostatecznie skłoniły ich do inwestycji w branżę. Firma nawiązała współpracę z dawnymi baronami narkotykowymi z Meksyku i Paragwaju -największymi producentami marihuany na świecie – celem stworzenia spójnego systemu dystrybucji obejmującego obie Ameryki.

Firma zamierza wykorzystać luki prawne: zakaz reklamowania obejmuje tylko wyroby tytoniowe. Dlatego Phillip Morris planuje przeznaczyć aż 15 mld $ na kampanię reklamową Marlboro M. Pierwsze spoty mogliśmy obejrzeć już podczas transmisji Superbowl. Jako że marihuana rekreacyjna jest legalna tylko w kilku stanach, w pozostałych reklama ogranicza się do zaciemnionego ekranu z logo M z dymkiem.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Akcje firmy Phillip Morris osiągnęły rekordową cenę $420 z poziomu $83,03 w przeciągu kilku godzin od ogłoszenia wiadomości.

P.S. Daliście się nabrać? Ehhh, to zbyt piękne żeby było prawdziwe…chociaż…może pewnego dnia?

Źródło: Akoy Ciraul, Abril Uno

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

3 KOMENTARZE

  1. Skurw**yny, wyczuli rynek i z kim się skumali? Zalegalizują ogromne pieniądze bandytom, powinni im to uwalić.

    • „P.S. Daliście się nabrać? Ehhh, to zbyt piękne żeby było prawdziwe…chociaż…może pewnego dnia?”

    • Idiota jak nic, na plantacjach pracuje kilkadziesiąt tysięcy ludzi. W kilku stanach zalegalizowano użycie rekreacyjne to o czym piszesz znafco!

Comments are closed.