Pierwsza fabryka marihuany w Grecji

0
W miejscowości Examilia na Koryncie otwarto pierwszą w Grecji fabrykę produkującą marihuanę medyczną. Inwestycja Tikun Europe, spółki zależnej Tikun Olam z siedzibą w Izraelu, została przyjęta z entuzjazmem przez greckiego ministra rozwoju i inwestycji Adonisa Georgiadisa, który stwierdził, że to historyczny dzień podczas przemówienia na otwarciu fabryki.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

W miejscowości Examilia na Koryncie otwarto pierwszą w Grecji fabrykę produkującą marihuanę medyczną. Inwestycja Tikun Europe, spółki zależnej Tikun Olam z siedzibą w Izraelu, została przyjęta z entuzjazmem przez greckiego ministra rozwoju i inwestycji Adonisa Georgiadisa,który stwierdził, że to historyczny dzień podczas przemówienia na otwarciu fabryki.

Dzięki produkcji medycznej marihuany zyskają nie tylko jej pacjenci z Grecji, ale również krajowa gospodarka. Jak dodał minister rozwoju, lek będzie eksportowany do wielu innych krajów w Europie.

Nowy zakład ma wytwarzać gotowe produkty lecznicze z konopi indyjskich w różnych postaciach farmaceutycznych. Celem firmy jest natychmiastowe rozpoczęcie uprawy w szklarni zintegrowanej pionowo o powierzchni 21 000 m2 i rocznej zdolności produkcyjnej osiągającej w pełnym wzroście ilość 10 ton suchego kwiatu.

Źródło: https://greekreporter.com

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja