Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Prace nad legalizacją w sejmie ruszyły pełną parą. To bardzo dobry sygnał, jednak czy pociąg ruszył w dobrym kierunku? W zespole, o dosyć kontrowersyjnej nazwie, nie znajdziemy posłów PiS’u. Nazwa zapewne nie zachęci ich do dołączenia. Przygotowanie merytoryczne uczestników zespołu na poziomie co najwyżej średnim. Kiedy ludzie są wsadzani do więzień za 3 krzaki, parlamentarzyści dyskutują o legalizacji.

Niech się w końcu zajmą nami a nie sobą. Mamy dosyć absurdalnych wyroków i chowania się po kątach. Mamy dosyć najostrzejszego prawa w Polsce i gnębienia przez tych, którzy powinni nas chronić. Cały świat jest tego świadom i czerpie z tego korzyści. Chcecie naszego wsparcia, naszych głosów? Zadbajcie o nas. Zadbajcie o Wasz wielomilionowy elektorat. Chcemy legalizacji ale dużo bardziej NIE CHCEMY być traktowani z pogardą i wsadzani do więzień. To nie Wasza polityczna walka jest najważniejsza a nasze zdrowie psychiczne, fizyczne i nasza Wolność.

Mój ziomo siedział na ławce z gibonem teraz siedzi na dołku. Mój ziomo za 0,007 grama na izbie, sprawa jest w toku. Mój ziomo uprawiał krzaka teraz mu grożą 2 lata. Mój zimo już nigdy nie będzie prawnikiem bo dostał wyrok w zawiasach. Mój ziomo jara zioło, nie pije, nie ćpa. Mój zimo to gangsta. Wy to PATOLEGALIZACJA. Dajcie nam LEGALIZACJI

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja