Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

1350 krzewów i 16 kg marihuany przejęli w województwie łódzkim funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji. Z ponad 1000 krzewów można było uzyskać co najmniej 10 kg konopnego suszu. Podczas akcji zatrzymani zostali dwaj mężczyźni.

Potężna plantacja marihuany była ukryta w piwnicach hali produkcyjnej w miejscowości Brzeziny (woj. łódzkie). To właśnie tam funkcjonariusze ujawnili 1350 krzaków marihuany, ale też 16 kg suszu oraz 170 g haszyszu, który najprawdopodobniej był produkowany na miejscu.

Plantacja jak wynika z prowadzonego śledztwa mogła być prowadzona od co najmniej kilku miesięcy. Były tam krzaki konopi indyjskich w różnych fazach rozrostu, szczepione były kolejne sadzonki.

Efekt? Dawało to możliwość obfitych zbiorów co kilka tygodni. Zatrzymanym dwóm mężczyznom grozi nawet do 15 lat więzienia. Trafili już na trzy miesiące do aresztu. Sprawa jest w toku. Policjanci między innymi ustalają kto był odbiorcą marihuany.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Magazyn z marihuaną i haszyszem

Nieco ponad miesiąc temu pisaliśmy o potężnym magazynie z marihuaną i haszyszem. Zlokalizowany był Poczdamie (Niemcy) i został rozbity wspólnie przez policjantów z Brandenburgii oraz funkcjonariuszy CBŚP z Gorzowa Wielkopolskiego.

Zatrzymano wówczas 6 osób – obywateli Niemiec, Chorwacji i Polski. Więcej o tym, jak duże ilości marihuany i nie tylko przejęto za Odrą możecie przeczytać tu:

Zlikwidowano magazyn z marihuaną i haszyszem za milion euro

Źródło: www.policja.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja