Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Mocne, psychodeliczne w działaniu i może właśnie temu zawdzięczają swoje nazwy. Tym razem prezentujemy dwie odmiany marihuany, z myślą o koneserach. Pierwsza to wielokrotnie nagradza White Widow, a druga o psychodelicznej nazwie LSD.

Pochodzenie i działanie White Widow

White Widow po raz pierwszy została wypuszczona na rynek przez Shantibabe, chwilę po tym jak wraz z Arjanem Roskamem założyli Green House Seed Company w 1994 roku. Ta sławna odmiana pochodzi od brazylijskiej Sativy i południowo-indyjskiej hybrydy.

South-indian została zebrana przez Shantibabe podczas podróży po Indiach, w górach Kerala. Shantibaba poznał tam mężczyznę, z którym palił jointa, jak się okazało, był on okolicznym farmerem uprawiającym konopie.

Okazało się, iż uprawiał on na swojej farmie bardzo wysokiej jakości marihuanę o ponadprzeciętnej produktywności żywicy. Shantibaba spędził tam kilka dni zbierając nasiona z roślin, które następnie zabrał ze sobą do Holandii. Po przyjeździe, skrzyżował je z Sativą z Brazylii, czego rezultatem była właśnie White Widow.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Została ona pokochana przez ludzi za względu na swoją oszałamiającą produktywność żywicy, nie spotykaną nigdy wcześniej, oraz zabójczą moc. Potrafiła upalić do spania nawet największych weteranów palenia. Szybko stała się bazą do tworzenia niezliczonej ilości, nowych „białych” hybryd zawsze podnosząc jakość odmian, z którymi ją krzyżowano.

Odlot z LSD

LSD została stworzona przez holenderski bank nasion Barneys Farm i jest jedną z ich najpopularniejszych odmian. To w 70% Indica, która powstała ze skrzyżowania dwóch równie mocnych i legendarnych odmian – Skunk’a#1 i Mazar-I-Sharif.

Skunk’a#1 chrakteryzuje się dużą mocą i bardzo szybkimi oraz obfitymi plonami o wysokiej jakości zioła. Z kolei Mazar-I-Sharif jest krótko kwitnącą Indicą, z dużą zawartością żywicy oraz haszyszowym aromacie, która w efekcie potrafi wbić w fotel.

Wynikiem połączenia tych dwóch odmian jest LSD – mocna i szybko kwitnąca hybryda o bardzo zbitych kwiatach. Odmiana stworzona przez seedbank Barney’s Farm bardzo szybko zyskała światową popularność.

Uznanie wśród palaczy LSD zyskała głównie dzięki swojej dużej mocy i psychodelicznym działaniu. Chociaż jest to Indica, to efekty po jej paleniu to euforia, mocny haj i psychodeliczne doświadczenia jak przy LSD.

Wszystko to jest efektem dużej zawartości THC i kombinacji kannabinoidów oraz terpenów. Dlatego LSD jest idealna dla weteranów, którzy lubią naprawdę mocne wrażenia i wysoką tolerancję na silne działanie zioła.

To również dobra propozycja w celach leczniczych. Pacjenci używając tej odmiany mogą liczyć na uśmierzenie bólu czy skuteczne leczenie depresji. LSD ma intensywny ziołowo-owocowy aromat i ziemisto-kasztanowy smak.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja